utorok - 20. november, 2018
Home / Životný štýl / 5-ročné dievčatko ohuruje svojimi vlasmi. Niektorí ľudia sú pobúrení
Foto: Instagram

5-ročné dievčatko ohuruje svojimi vlasmi. Niektorí ľudia sú pobúrení

Mia Aflalo je 5-ročné dievčatko a už má na trhu vlastnú módnu značku a postupne si získava veľkú pozornosť na internete. A to všetko najmä pre jej prirodzene objemné a krásne vlasy.

Na instagrame má aktuálne takmer 55-tisíc followerov a už stihla spolupracovať aj s britským Vogue. Niekto by očakával, že prepadla hviezdnym manierom, ale jej kaderník Sagi pre Daily Mail uviedol, že „Princezná Mia sa vôbec nesťažuje ani neháda. Práveže trpezlivo čaká a na okolie sa usmieva.“

I keď má Mia množstvo fanúšikov, veľa ľudí sa na sociálnych sieťach vyjadrilo, že takéto „vystavovanie“ a záujem verejnosti môžu byť škodlivé. Apelujú najmä na to, že je to malé dievčatko, ktoré sa sexualizuje, pózuje ako dospelá žena a môže byť preto veľmi zraniteľná. Taktiež by si podľa mnohých vyjadrení mala viac užívať detstvo a nie byť v polohe akejsi vyumelkovanej bábiky.

Samozrejme, že je tu aj druhý tábor ľudí, ktorí takéto aktivity mladej Mie podporujú a berú ich skôr ako zábavu, pričom sa jednoducho malé dievčatko cíti byť krásne, tak ako to v skutočnosti aj je. Tak čo? Aký máte názor vy?

Zdroj: red, instagram, boredpanda.com/foto:instagram

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Je pred vami rekonštrukcia bytu a veľký zhon? Vyskúšajte nápady, ktoré zvýšia komfort a pohodlie pri bývaní v ňom

Čas je neúprosný a všetko naokolo, vrátane nás samotných, vplyvom určitých podmienok starne. Inak tomu …