nedeľa - 20. január, 2019
Home / Životný štýl / 5-ročné dievčatko ohuruje svojimi vlasmi. Niektorí ľudia sú pobúrení
Foto: Instagram

5-ročné dievčatko ohuruje svojimi vlasmi. Niektorí ľudia sú pobúrení

Mia Aflalo je 5-ročné dievčatko a už má na trhu vlastnú módnu značku a postupne si získava veľkú pozornosť na internete. A to všetko najmä pre jej prirodzene objemné a krásne vlasy.

Na instagrame má aktuálne takmer 55-tisíc followerov a už stihla spolupracovať aj s britským Vogue. Niekto by očakával, že prepadla hviezdnym manierom, ale jej kaderník Sagi pre Daily Mail uviedol, že „Princezná Mia sa vôbec nesťažuje ani neháda. Práveže trpezlivo čaká a na okolie sa usmieva.“

I keď má Mia množstvo fanúšikov, veľa ľudí sa na sociálnych sieťach vyjadrilo, že takéto „vystavovanie“ a záujem verejnosti môžu byť škodlivé. Apelujú najmä na to, že je to malé dievčatko, ktoré sa sexualizuje, pózuje ako dospelá žena a môže byť preto veľmi zraniteľná. Taktiež by si podľa mnohých vyjadrení mala viac užívať detstvo a nie byť v polohe akejsi vyumelkovanej bábiky.

Samozrejme, že je tu aj druhý tábor ľudí, ktorí takéto aktivity mladej Mie podporujú a berú ich skôr ako zábavu, pričom sa jednoducho malé dievčatko cíti byť krásne, tak ako to v skutočnosti aj je. Tak čo? Aký máte názor vy?

Zdroj: red, instagram, boredpanda.com/foto:instagram

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Smutný príbeh psíka, ktorý sa bál zábavnej pyrotechniky. Pozor, blíži sa Silvester

Je vôbec namieste nazývať to „zábavnou pyrotechnikou“, keď dokáže vážne poraniť ba až vystrašiť na …