streda - 20. február, 2019
Home / Archív / Adam Ďurica vyráža na turné: Neobíde ani Žilinu a Martin!

Adam Ďurica vyráža na turné: Neobíde ani Žilinu a Martin!

V posledný marcový deň bol hosťom v žilinskom štúdiu známy a úspešný slovenský spevák Adam Ďurica. Pri príležitosti vydania svojho najnovšieho albumu Spolu totiž vyráža na turné po Slovensku a neobíde ani Žilinu a Martin. Rozhovorom vás sprevádzala moderátorka Dominika Zambová. 

Adam predstavil poslucháčom svoj najnovší album Spolu, z ktorého ste už v rádiovom éteri mohli počuť niekoľko singlov ako napríklad Spolu, Dovtedy či úplnú novinku Navzájom. Na albume spolupracoval s textárom Vladom Krauszom, ktorý píše piesne aj pre kapelu IMT Smile, Katku Knechtovú a mnohých iných. Dominiku zaujímalo odkiaľ Adam čerpá inšpiráciu pri tvorbe nových piesní. Veľká časť rozhovoru bola venovaná turné, ktoré odštartuje 11. apríla v Prahe. V rámci Spolu Tour navštívi aj Žilinu (28. 4.) a prvýkrát aj Martin (29. 4.). Do Žiliny sa slovenský spevák vraj mimoriadne teší, keďže posledný koncert v tomto meste prekonal všetky jeho očakávania a atmosféra bola vraj neopísateľná. Počas Mandolína Tour sa ako predskokan predstavila známa slovenská speváčka Zuzana Smatanová. Akého speváka či kapelu si Adam Ďurica prizval tentoraz? A ako by opísal žilinských fanúšikov? Aj to sa dozviete z rozhovoru s Adamom, ktorého vyspovedala Dominika Zambová.

Foto: Rádio Rebeca

Autor: Simona Šramová

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Miro „Morty“ Kovačev (33): Trendom sa snažím vyhýbať. Tetovanie je na celý život, malo by byť preto nadčasové

Miro Morty Kovačev patrí k tatérskej špičke na Slovensku. Na tele má veľké množstvo tetovaní, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *