piatok - 19. január, 2018
Home / Archív / Barbora Švidraňová: Mám rada recesiu a rada si zo seba robím srandu

Barbora Švidraňová: Mám rada recesiu a rada si zo seba robím srandu

Barbora Švidraňová, známa slovenská herečka a speváčka sa „predrala“ cez úsek pod Strečnom do nášho martinského štúdia, aby priblížila poslucháčom svoj pestrý pracovný ale aj súkromný život.

Diváci ju poznajú najmä zo speváckej talentovej súťaže aj zábavnej show, z viacerých slovenských seriálov, vidieť ju možno aktuálne v Radošinskom naivnom divadle a počuť ju môžete na pódiu v multižánrovej kapele Basie Frank Band. Už od štyroch rokoch sa venovala tancu, keď vystupovala vo folklórnom súbore. O hereckej kariére vôbec neuvažovala, toto rozhodnutie prišlo až neskôr a potvrdila ho štúdiom na VŠMU.

Umelecké sklony v rodine Švidraňových majú hlbšie korene, k hudbe a tancu majú blízko aj rodičia, stará mama a Bašin brat Šimon vystupuje vo viacerých hudobných projektoch. „Treba ísť za hlasom duše, aj keď to nie je ľahká cesta,“ vyjadrila sa na margo svojho pôsobenia v umeleckej sfére.

Barbora, ktorá rada sleduje zahraničné sitcomy a kriminálky, okrem cesty k spevu a hraniu priblížila svoj postoj k slovenskej „televíznej kultúre“, pochválila sa ukončením dlhoročného zlozvyku (gratulujeme👍) a podelila sa aj o to, čo podľa nej chýba slovenským mužom či ako vníma fakt, že často dostáva úlohy negatívnych postáv…

Už od 17-tej…NAŽIVO a NEZÁVÄZNE s BASIE Barbora Švidraňová a Eva Lacová.😉 #Martin996 #Žilina886 #REBECAsk😊😍🎶

Posted by Rádio Rebeca on 31. október 2017

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Anka Repková: Keď je veľa zla, vieme vytvoriť aj veľa dobra

Víkendovú pohodu vám doplnila aj speváčka Anka Repková, ktorá na svojej poslednej návšteve v našom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *