pondelok - 10. december, 2018
Home / Aktuálne / Chceš si zalyžovať? Tak hraj o skipasy do Jasenskej doliny!

Chceš si zalyžovať? Tak hraj o skipasy do Jasenskej doliny!

Zima ešte nekončí, tak hor sa na svah! Rádio Rebeca chce potešiť priaznivcov zimných športov, a preto vám dávame možnosť vyhrať dva celodenné skipasy do Lyžiarskeho strediska v Jasenskej doline!

Čo treba urobiť pre to, aby ste boli zaradení do žrebovania? Napíšte nám, čo nesmie chýbať správnemu lyžiarovi? A keďže každý menej či viac zdatný lyžiar má aj svoje vlastné „vylepšováky“ ako zdokonaliť parádnu lyžovačku, nebojte sa uvoľniť pri odpovediach vašu fantáziu. 🙂

Odpovede posielajte na sutaz@rebeca.sk a pripojte aj vaše kontaktné údaje /meno, tel. číslo, poštová adresa/. Výhercu žrebujeme vo štvrtok 1. marca v dopoludňajšom vysielaní Espresso Rádia Rebeca.

 

 

Jasenská dolina
Výherkyňou súťaže o dva celodenné skipasy do Jasenskej doliny je: Nikola Kianicová z Martina, ktorá napísala: „Správnemu lyžiarovi určite nesmú chýbať lyže :-).. hehe, to je základ, ale určite by som na svah nešla bez prilby :-)“ GRATULUJEME !

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

VIANOČNÁ SÚŤAŽ! ROZBAĽ TO S REBECOU!!!

Čo vám hovoria heslá Vianoce, Rebeca, darčeky??? Áno! Rok nám ubehol a opäť tu máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *