nedeľa - 19. august, 2018
Home / Archív / Davide Mattioli a DJ Roby B priniesli do štúdia pravú taliansku živelnosť

Davide Mattioli a DJ Roby B priniesli do štúdia pravú taliansku živelnosť

V štúdiu Rádia Rebeca bolo opäť veselo! A to s nefalšovaným talianskym temperamentom, ktorý k nám priniesli popový spevák Davide Mattioli a Roberto, známy ako DJ Roby B.

Davide žije 20 rokov  v Česku, venuje sa talianskej popovej hudbe v rámci ktorej poslucháčom prináša množstvo známych chytľavých hitov.  Okrem sólovej hudobnej kariéry spolupracoval  aj so zvučnými českými menami ako sú Ilona Csáková či Michal David. Robert alias DJ Roby B žije v Martine, kde ho priviedla láska.

Naši talianski hostia prezradili niečo o svojej tvorbe ale aj o súkromí, Davide je pôvodne policajtom a Roberto elektrikárom. Čo ich priviedlo k hudbe a vôbec do našich končín, viac o slovensko-česko-talianskom temperamente a niečo aj z mini kurzu taliančiny si môžete vypočuť v rozhovore v našom archíve.

Svojou tvorbou vás Davide s Robertom zabavia aj naživo v rámci projektu Rádia Rebeca, originálnej talianskej hudobnej oldies párty Viva l´Italia. Detaily vám prezradíme už čoskoro 🙂

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

ROZHOVOR: S ktorým raperom spolupracuje Andrew May na novej piesni?

Mladý slovenský talent Andrej Mutňanský, ktorý vystupuje pod menom Andrew May nedávno predstavil svoj nový …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *