streda - 19. december, 2018
Home / Aktuálne / Dolný Kubín: Technické služby chcú byť bližšie k občanom
Ilustračné foto/pixabay

Dolný Kubín: Technické služby chcú byť bližšie k občanom

Dolnokubínske Technické služby začiatkom augusta spustili na sociálnych sieťach Facebook a Instagram svoju oficiálnu stránku, ktorej hlavnou úlohou bude informovať občanov mesta o činnosti spoločnosti a odpovedať im na ich otázky.

Obyvatelia mesta si ich tak môžu nájsť na sociálnych sieťach pod názvom Technické služby Dolný Kubín.

„Týmto krokom sme sa chceli priblížiť aj mladšej generácii a rozšíriť tak spôsob komunikácie s verejnosťou o ďalší kanál, aby sme tak mohli občanov informovať o dôležitých veciach a promptne reagovať na vzniknuté problémy,“ vysvetlil Pavol Heško, konateľ Technických služieb s.r.o. Dolný Kubín.

Podľa slov Heška sa spoločnosť už dlhodobo snaží hľadať možnosti, ako zefektívniť informovanie obyvateľov o svojich aktivitách.

„Myslím si, že práve sociálne siete sú nástrojom ako rýchlo a efektívne oboznámiť verejnosť o dôležitých informáciách. Preto verím, že nám tento krok pomôže účinnejšie a intenzívnejšie informovať občanov o našej práci,“ doplnil.

Okrem iného na facebookovej stránke nájdu obyvatelia aj audiovizuálny obsah, ktorý približuje aktuálny práce, ktoré Technické služby realizujú v meste.

Vyjadrenie konateľa Technických služieb s.r.o., Pavla Heška:

Technické služby s.r.o. Dolný Kubín boli založené v roku 1994 Mestom Dolný Kubín, ktoré je jediným spoločníkom firmy. Činnosť spoločnosti súvisí s udržiavaním mesta a jeho mestských častí. Svoje služby poskytujú Technické služby s.r.o. Dolný Kubín nielen pre mesto Dolný Kubín, ale aj pre okolité obce a podnikateľské subjekty, prípadne aj pre súkromné osoby.

Zdroj: mesto Dolný Kubín

Autor: Zuzana Budzáková

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Žilina získala cenu za najčastejšie využívanie elektronického obstarávania

Žilina je v oblasti elektronického obstarávania jednotkou spomedzi ostatných samospráv na Slovensku. Ako jediná zo slovenských miest …