sobota - 24. február, 2018
Home / Archív / Dušan Antalík: Chceli sme vytvoriť martinskú „superkapelu“

Dušan Antalík: Chceli sme vytvoriť martinskú „superkapelu“

V relácii Nezáväzne s Evou Lacovou sme privítali známeho martinského hudobníka Dušana Antalíka, zakladateľa legendárnej kapely Team, ktorá je stále jeho srdcovkou. Dušan však pôsobí aj v iných hudobných projektoch a po 22 rokoch vydal svoj druhý sólový album.

V štúdiu Dušana sprevádzala aj manželka Katka, ktorá s ním chodí na všetky koncerty. Prvýkrát Dušana videla ešte počas základnej školy na hudobnom vystúpení kapely, kedy ani len netušila, že o niekoľko rokov budú manželia. Ich cesty spojilo práve Rádio Rebeca, kde obaja pôsobili, pričom Dušan sa podieľal na hudobnom profile pôvodnej podoby rádia a Katka pracovala ako moderátorka.

O hudobných začiatkoch aj aktuálnej tvorbe, motivácii, o tom, čo považuje známy „domáci“ hudobník za „hit“ ale aj o spaľovacích motoroch si môžete vypočuť tu.

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Ľuboš Moravčík z OZ Svetielko nádeje: Deťom chceme ukázať, že život sa nescvrkol iba do ochorenia

Choroby si nevyberajú…žiaľ, aj tí najmenší trpia rôznymi závažnými ochoreniami, preto sme pri príležitosti Medzinárodného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *