nedeľa - 24. február, 2019
Home / Hudba / Elle King ako vodca klanu? Nový singel Shame ovláda rádiové rebríčky

Elle King ako vodca klanu? Nový singel Shame ovláda rádiové rebríčky

Trojnásobná držiteľka nominácie na cenu Grammy Elle King dosiahla #1 v oficiálnom singlovom rebríčku so svojim novým singlom Shame. Ten je zároveň prvým singlom z pripravovaného druhého štúdiového albumu Shake The Spirit, ktorý vyjde 19. októbra 2018.

Elle pesničku napísala v spolupráci s Timom Pagnottom, ktorý sa ujal aj produkcie singlu. K pripravovanému albumu Elle hovorí: „Výroba albumu bola pre mňa dlhá, divoká, intenzívna a liečivá cesta. Trvala dva roky a singel Shame je reprezentatívna vzorka toho, čo sme za tú dobu v štúdiu vytvorili.“ Vo videoklipe sa speváčka predstavuje ako charizmatický vodca klanu so základňou v Los Angeles.

Debutový album  Love StuFF z roku 2015 bol zmesou rock and rollu, blues a country a vzišiel z nehoh hit “Ex’s & Oh’s”, ktorý získal dve nominácie na cenu Grammy a dvojité platinové ocenenie z predaja.

Zdroj: Sonymusic

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Nová hudobná spolupráca na slovenskej scéne. Andrew May spojil sily s Markom Vossom v piesni Deamons

Slovenský producent Mark Voss a spevák Andrew May spojili svoje hudobné nápady a predstavy, z …