nedeľa - 20. január, 2019
Home / Hudba / Emma Drobná vydala debutový album! Valcuje internet aj hitparády

Emma Drobná vydala debutový album! Valcuje internet aj hitparády

Na debutový album Emmy Drobnej sme si museli počkať trochu dlhšie, ale vyplatilo sa!  Skladby Smile a Words sa stali rádiovými hitmi a zbierajú vysoké čísla na internete. Očakávaný debut You Should Know vyšiel 3. novembra, a to v týždni, keď sa stala naozajstnou kráľovnou slovenského éteru.

V aktuálnom prehľade najhranejších piesní na Slovensku figuruje skladba Words na prvom mieste! Emma preskočila P!nk, Imagine Dragons aj dvojicu Zayn & Sia a tesne pred vydaním svojho albumu You Should Know tento rebríček ovládla.

Svoj debutový štúdiový album Emma nahrala v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House. Nechýbajú na ňom samozrejme hity Smile a Words, ktoré výrazne zasiahli do rozhlasových hitparád. Emma Drobná je výhradnou autorkou textov, pri jedinom duete na albume sa podieľal Štěpán Urban, ktorý so speváčkou pieseň aj naspieval. Autori hudby sú Peter Graus a Tomáš Zubák z CMH, Adrián Líška, Oliver Žilák a Štěpán Urban.

Na Slovensku žiari Emma Drobná ako skutočná hviezda a v susedných Čechách sa vďaka úspechu singlu vracajú spomienky na jej nezabudnuteľné výkony v televíznej speváckej show. Dôkazom je predovšetkým prvé miesto v zozname najsťahovanejších nahrávok v službách iTunes v Čechách a poskočenie na 59. miesto v  českej radio TOP 100.

Rodáčka z Nového Mesta nad Váhom sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účasti a víťazstva v poslednej časti súťaže Česko-Slovenská SuperStar. Porotu, divákov aj poslucháčov upútala jedinečným sfarbením hlasu, technickou vyspelosťou a sympatickým vystupovaním. Krátko po súťaži vyšiel album s pôvodným autentickým záznamom jej živých vystúpení zo semifinálových a finálových kôl bez akýchkoľvek strihov a playbackov.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Poďte si zapariť! Kapela Para predstaví nový album a zaznejú aj najväčšie hity

Okolo skupiny PARA sa aktuálne najviac skloňuje slovné spojenie  NAŠOU KRAJINOU.  Okrem toho, že sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *