utorok - 20. november, 2018
Home / Aktuálne / Hľadáte hudbu a dobrú náladu? Príďte na Akustické rockové Vianoce

Hľadáte hudbu a dobrú náladu? Príďte na Akustické rockové Vianoce

Tento rok budú „rockovky“ absolútne výnimočné! Po prvýkrát vo svojej histórii sa predstavia ako pohodový Vianočný akustický koncert spojený s humorne ladenou talkshow.

Zárukou jedinečného hudobného zážitku a skvelej neopakovateľnej atmosféry budú Tomáš Bezdeda & band, kapely Arzén, Aya a vynikajúci moderátor Rádia Slovensko Roman Bomboš, ktorý okrem klasického moderovania celý program posunie trochu iným smerom, ale to už radšej nechajme ako prekvapenie. …ale predsa len ešte niečo prezradíme: Arzéni budú krstiť svoje nové CD a účinkujúci okrem svojho klasického repertoáru ponúknu aj úpravy niektorých Vianočných kolied.

A aby toho nebolo málo, čakajú vás aj ďalšie novinky! Na pódiu sa bude okrem nástrojov nachádzať aj útulná obývačka s prestretým stolom, pohodlnými kreslami, vianočným stromčekom, darčekmi a pre Vašu lepšiu pohodu bude hľadisko upravené na sedenie.

Tešíme sa na Vás.

Posted by Rockové Vianoce Žilina on 2. december 2017

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Katarínske trhy aj tento rok lákajú ľudí do Dolného Kubína

V jednom z najväčších oravských miest prebiehajú od pondelka 19. novembra do utorka 20. novembra 2018 prebiehať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *