, Hokejisti Martina zdolali aj súpera z Topoľčian
Ilustračné foto: FB/HK Martin

Hokejisti Martina zdolali aj súpera z Topoľčian

V 12. kole hokejovej I. ligy hráči HK Martin zdolali HC Topoľčany 4:1.

Podľa asistenta trénera HK Martin, Radovana Somíka, to bol asi najťažší zápas, aký odohrali. „Musím povedať, že od začiatku až do konca bola u hráčov neskutočná bojovnosť, prístup. Ten zápas bol vyrovnaný. Odskočili sme na konci tej prvej tretiny, čo nám určite pomohlo aj na tej psychike a myslím si, že aj ten druhý gól padol v podstate v úvode druhej tretiny, kde nás to psychicky povzbudilo do ďalších minút. Tú tretiu tretinu sme si sami vylúčeniami skomplikovali, ale ja zasa nechávam klobúk dolu pred tým ako bojovne sme odohrali oslabenia, aj na čele s gólmanom, ktorý nás v tomto podržal. Takže určite veľká spokojnosť ako s výsledkom, tak si myslím, že bol to jeden z najlepších zápasov, čo sme tu odohrali,“ povedal Somík.

Vyjadrenie asistenta trénera HK Martin, Radovana Somíka:

Góly: 19., 59. Tabaček, 21. Poliaček, 52. Langhammer – 54. Kluka. Rozhodovali: Vido – Ševčík, Hanko, vylúčení: 8:3, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0.