utorok - 22. január, 2019
Home / Aktuálne / I. liga: Hokejisti Martina porazili v 14. kole Považskú Bystricu
Ilustračné foto

I. liga: Hokejisti Martina porazili v 14. kole Považskú Bystricu

V 14. kole hokejovej I. ligy hráči HK Martin zdolali HK’95 Považská Bystrica 6:2.

Martinského útočníka Martina Barta teší, že predchádzajúcich desať zápasov zvládli. „Je to však naozaj veľmi zaväzujúce, pre nás ako tím a preto dúfame, že zápas doma so Skalicou zvládneme a v Michalovciach na ľade súpera zabojujeme. Tešia samozrejme aj góly v zápase, najmä ten 22 sekúnd pred koncom zápasu. Bola to veľmi pekná akcia, gól mohol dať aj Brveník. To však nevadí, dôležité je celkové víťazstvo, tímová hra dnes slávila úspech. Teší i postup na prvú priečku v tabuľke, nechceme však tento úspech priveľmi preceňovať. Je dôležité stáť nohami pevne na zemi, či skôr na ľade, nerobiť z niektorých záležitostí veľké haló,“ prezradil Barto.

Martinčania sa tak týmto víťazstvom pri zaváhaní Michaloviec s Humenným dostali na čelo tabuľky. V piatok 2. novembra 2018 sa HK Martin postaví proti Skalici o 18:00 hod.

Vyjadrenie asistenta trénera HK Martin, Radovana Somíka:

Góly: 8., 60. Barto, 8. Markovič, 16. Zeliska, 36. Langhammer, 55. Markovič – 36. Cíger, 56. Ďurkech. Rozhodovali: Hatala – Hanko, Holienka, vylúčení: 2:3, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0.

Zdroj: TASR, FB/HK Martin, Oľga Roháľová

Foto: FB/HK Martin

Autor: Zuzana Budzáková

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

V Žilinskom kraji zostáva mimoriadna situácia v 14 obciach

V Žilinskom kraji platila v pondelok dopoludnia (21.1) mimoriadna situácia v súvislosti so snehovou kalamitou v 14 obciach v okresoch …