štvrtok - 19. október, 2017
Home / Archív / Kristián Dufinec: Vo svete sa muži obzerajú za ženami, tu nemusia, lebo ďalšia krásna ide oproti

Kristián Dufinec: Vo svete sa muži obzerajú za ženami, tu nemusia, lebo ďalšia krásna ide oproti

Do štúdia Rádia Rebeca opäť zavítal Kristián Dufinec, ktorý aj so svojou kapelou Iconito  aktuálne prezentuje nový singel Slovenské devy. V piesni ospevuje krásu slovenských žien.

Tie sú, samozrejme, aj súčasťou podmanivého videoklipu, v ktorom môžete vidieť aj krásy našej prírody. Okrem toho skladba odznela aj ako úvodná pieseň v súťaži krásy Miss Folklór.

A práve folklór sa čím ďalej, tým viac opäť vracia „do módy.“ Ako sám Kristián tvrdí, piesne kapely Iconito mali spočiatku občiansko-spoločenský podtón s pop rockovým vyznením. Postupne však do vizuálu, zvuku aj textov kapela prináša aj spomínaný ľudový nádych. Viac o aktuálnej tvorbe Kristína Dufinca a kapely Iconito sa dozviete z rohovoru v našom archíve:

 

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Barbora Švidraňová o Basie Frank Band: Na Slovensku fičí pop rock a hip-hop, ale nás to netrápi

Barbora Švidraňová a Šimon Švidraň zavítali k nám do štúdia predstaviť hudobnú formáciu Basie Frank Band. Obaja súrodenci majú rozpracované aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *