štvrtok - 22. február, 2018
Home / Aktuálne / Kultúrne leto je tu! Čo sa na vás chystá?

Kultúrne leto je tu! Čo sa na vás chystá?

Leto sa začalo a k nemu neodmysliteľne patrí aj kopec dobrej zábavy. Pozrite si, čo vás v Martine čaká počas mesiaca júl.

Kultúrne leto v Martine odštartuje 30. júna Friday Mass Open Air – festival elektronickej tanečnej hudby. Začiatkom júla sa môžete tešiť na domácu hudobnú scénu – martinskú kapelu Fenix. Do mesta zavíta aj Polemic a zahrajú aj martinskí dídžeji Drozďo & Demex.

Aby si počas leta prišiel na svoje skutočne každý, na Divadelnom námestí zaznejú aj francúzske šansóny, country hudba, hip-hop, reggae či drum and bass.

Kultúrne leto v Martine prinesie aj divadelné predstavenie pre deti, tancovačku, spomienkový koncert a ďalšie podujatia. Detaily si môžete preštudovať na plagáte pod videom. Nech žije leto!

Koncom júla sa môžete tešiť aj na koncert Chiki liki Tu-a:

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Detská ortopédia FNsP v Žiline sa presťahovala do bezbariérových priestorov

Oddelenie pediatrickej ortopédie Fakultnej nemocnice s poliklinikou (FNsP) v Žiline ošetruje pacientov v nových priestoroch. Príjmová, ordinačná a sonografická …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *