streda - 19. december, 2018
Home / Hudba / Miro Žbirka pokrstí nový dvojalbum na špeciálnych koncertoch. V decembri zahrá aj v Žiline

Miro Žbirka pokrstí nový dvojalbum na špeciálnych koncertoch. V decembri zahrá aj v Žiline

Nový Double Album, ktorý Miro Žbirka práve dokončuje v legendárnom londýnskom štúdiu č.3 na Abbey Road s producentom Robom Cassom a zostavou hviezdnych muzikantov Blair Cunningham (bicie), Robbie McIntosh (gitary), Hamish Stuart (basgitara) a Dean Ross (klávesy), Pears McIntyre (gitary) vyjde na jeseň.

Do života ho spevák spolu so špeciálnymi zahraničnými hosťami uvedie na exkluzívnych koncertoch v Bratislave (22.10.2018), Prahe, Hradci Králové a Brne. V klubových priestoroch budú mať fanušikovia oproti koncertom v halách a na festivaloch možnosť vypočuť si nové skladby v intímnej atmosfére a získať ako prví podpísaný nový slovensko-anglický dvojalbum.

 „Po práci v štúdiu so skvelými hudobníkmi sa už teraz teším na živé hranie nových skladieb. Bude to špeciálna príležitosť,“ povedal Miro Žbirka.

Miro Žbirka sa predstaví aj v Prahe (25.10.2018, Lucerna Music Bar), Hradci Králové (27. 10. 2018, – Klub Denoche, Brne (29.10.2018, Sono Centrum). Ďalšie koncerty Vianočného Symphonic Tour budú 15. 12. 2018 v Žiline a 18. 12. 2018 v Košiciach.

Foto: facebook.com/Miro Zbirka

Autor: Eva Lacová

Riaditeľka Rádia Rebeca.

Môže vás zaujímať

Piatková bomba! Je to aj tvoje dielo…

Tentokrát máme ženský duel! Určite si pamätáš na „oh-kací“ hit Never Leave You Uh Oh…   od …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *