utorok - 11. december, 2018
Home / Hudba / OneRepublic posielajú nový singel. Rich Love bez pochýb rozhýbe vaše boky!

OneRepublic posielajú nový singel. Rich Love bez pochýb rozhýbe vaše boky!

Americká kapela OneRepublic donedávna ťažila z úspechu skvelej minuloročnej dosky Oh My My, avšak na jar tohto roku sa rozhodla, že úplne zmení koncept, a fanúšikom bude nový materiál ponúkať postupne, teda vždy hneď v okamihu, kedy vznikne. Vďaka tomu sme si napríklad pred pár mesiacmi mohli vychutnať ich novinku No Vacancy. Aj keď táto pieseň stále veľmi dobre funguje v rádiovom éteri, kapela z Colorada práve do rádií uvádza song Rich Love. Samozrejme aj v tom našom.

                      
OneRepublic nikdy nemali k tanečnej hudbe ďaleko a ich úspešné single sa veľmi často stali terčom renomovaných DJov a producentov. Súčasný singel Rich Love je však príjemne tanečný už svojej pôvodnej verzii. Ryan Tedder a jeho skupina sa totiž spojili s nórskym producentským triom Seeb, ktoré stojí napríklad za veľkým remixom piesne Mikea Posnera s názvom I Took a Pill In Ibiza. Dokonca aj v prípade Rich Love, páni urobili skvelú prácu, čo potvrdzujú doterajšie skvelé úspechy v Nemecku, Turecku, Nórsku, Taliansku alebo Dánsku.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Paródia na vianočné sviatky? Možno sa v nej nájde nejeden z vás…

Dvojica hercov “Tom a Elo” sa do povedomia Slovákov dostala piesňou – Hej do školy. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *