sobota - 23. február, 2019
Home / Aktuálne / RTVS natáča v Turci nový pôvodný seriál Kolónáda. Zahrať si v ňom môžete aj vy!

RTVS natáča v Turci nový pôvodný seriál Kolónáda. Zahrať si v ňom môžete aj vy!

Slovenská televízia pripravuje nový pôvodný seriál Kolónáda, kterého natáčanie momentálne prebieha v Turčianskych Tepliciach a Martine. Okrem známých osobností slovenského šoubiznisu si v ňom komparz a príležitostné menšie úlohy môžu zahrať aj samotní Turčania. Stačí, ak v prípade záujmu  kontaktujú Barboru Skalovú na telefónnom čísle 0911 772 445. „V Martine budeme natáčať ešte do konca tohoto týždňa. Komparzistov stále potrebujeme, budeme radi, keď sa nám ozvú,“ vyjadrila sa Barbora, ktorá komparz organizuje.

Kolonáda bude podľa dostupných informácií trinásťdielny seriál z kúpeľného prostredia. Po Martine sa natáčanie presunie už do Bratislavy. V seriáli si zahrá viacero známych tvárí:  Marek Geišberg, Pavel Višňovský, Peter Kočiš, Stano Král, ale aj herečky Andrea Karnasová, Kamila Magálová, Jana Hubinská. Natáčanie prebieha pod taktovkou  režiséra Stanislava Párnického.

foto: www.tyden.cz

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Zápachom a prašnosťou v Ružomberku sa bude zaoberať mimoriadna komisia

Problematikou zápachu a prašnosti v meste Ružomberok sa po novom bude zaoberať mimoriadna komisia. Jej členmi sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *