pondelok - 28. máj, 2018
Home / Hudba / „Slovenský Ed Sheeran“ sa predstaví túto sobotu v Martine!

„Slovenský Ed Sheeran“ sa predstaví túto sobotu v Martine!

Chris Ellys je mladý a talentovaný hudobník z Prešova, ktorý začal písať svoje texty vďaka spolužiakovi. Žil v Holandsku, hral aj na uliciach, od ľadového hokeja prešiel cez štúdium ekonómie k hudbe, ktorou by sa chcel raz živiť.

Chris si vymyslel turné, vďaka ktorému ho už poznajú aj za našimi hranicami a aktuálne je na celoslovenskom turné pod názvom Chris Ellys – Spring Sessions ’18. Vrámci tohto turné, počas ktorého absolvuje spolu 13 zastávok, sa Chris predstaví aj v Martine už túto sobotu 17.3.2018 v Irish Pube o 21:00 hod.

CHRIS prvýkrát zaujal v rozhlasovej hudobnej súťaži, no v krátkej dobe sa vyprofiloval ako plodný autor a jeden z najčastejšie v zahraničí vystupujúcich pesničkárov. Vypredané debutové EP „Lonely Tree“, baladicky zachytávajúce jeho pocity a myšlienky, mu vynieslo nominácie na domácich Radio_Head Awards, európskych Independent Music Awards a víťazstvo na Tootoot Music Award.

Za svoju rozbiehajúcu sa kariéru odohral už vyše dvesto koncertov, len z toho sto za uplynulý rok, pričom na svojom niekoľkomesačnom európskom turné nevynechal ani Amsterdam, Berlín či Stuttgart. Okrem sólo koncertov obišiel aj mnohé populárne hudobné festivaly. Momentálne pracuje na novej nahrávke, na ktorej sa objavia ďalšie zvučné mená domácej i zahraničnej hudobnej scény a vrámci svojho jarného turné príde predstaviť skladby z pripravovaného albumu.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

No Name dostali Cenu mesta Košice za prínos k popularizácii mesta na Slovensku i v zahraničí

Skupina No Name má na konte ďalší  úspech. Mestské zastupiteľstvo v Košiciach jej udelilo Cenu mesta Košice. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *