nedeľa - 24. február, 2019
Home / Hudba / Titulnú seriálovú pieseň si ľudia obľúbili. Peter Bič Project ju vydali aj oficiálne

Titulnú seriálovú pieseň si ľudia obľúbili. Peter Bič Project ju vydali aj oficiálne

Obľúbená slovenská kapela Peter Bič Project predstavila ďalšiu slovenskú pieseň, ktorá vznikla k slovenskému seriálu Som mama.  Videoklip sa nakrúcal v oblakoch na streche domu s  výhľadom na Bratislavu. A tak sa nazvali aj svoj nový singel – Z výšky.

Skupina Peter Bič Project predstavila svoj ďalší slovenský singel Z výšky. Treba uznať, že spievanie v slovenčine im veľmi pristane. Hudbu zložil Peter Bič a o text sa aj tentokrát postaral Vlado Krausz.

„Niekedy nie je jednoduché zložiť pieseň „na objednávku“, ale tento raz to išlo veľmi ľahko. Pozrel som si prvú časť seriálu a hneď sa mi v hlave zrodil nápad. Ten seriál sa mi naozaj páči!“ prezradil o zrode skladby líder kapely Peter Bič.

V poslednej dobe Peter Biť Project spievajú najmä v rodnom jazyku. Stále sa však darí aj ich anglickým skladbám a nie len u nás. Ich minuloročný singel Where did you go, si poslucháči často zamieňajú so zahraničnou produkciou. Bol veľmi úspešný nie len na Slovensku, ale aj u našich susedov.

Zdroj: Ľuba Svatá, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Nová hudobná spolupráca na slovenskej scéne. Andrew May spojil sily s Markom Vossom v piesni Deamons

Slovenský producent Mark Voss a spevák Andrew May spojili svoje hudobné nápady a predstavy, z …