piatok - 29. marca, 2024
, Turčania prešli prvý semifinálový zápas s čistým kontom 7:0. Uzavrieme to v sobotu?

MHK Martin vstúpili do semifinálovej série s jednoznačným víťazstvom. Z Rimavskej Soboty odišli martinskí hokejisti s čistým kontom 7:0.

V prvej tretine sa ukázali najmä brankári, ktorí svojim tímom pomohli skvelými zákrokmi. Martinčania otvorili skóre v úvode druhej tretiny a v jej závere už suverénne viedli 5:0. V poslednej tretine mali hostia hru už plne pod kontrolou a doladili svoje víťazstvo ďalšími dvoma gólmi. Semifinálová odveta proti Rimavskej Sobote bude opäť v sobotu 10. marca a hrá sa na ľade v Martine. Veríme, že podporíte svoj tím a spoločne oslávime postup do finále!

„SPOKOJNOSŤ -slovo, ktoré je po včerajšku v našom tíme často skloňované. Martin nenechal nič na náhodu, k zápasu v Rimavskej Sobote pristúpil zodpovedne a kvalitou prebil súpera v pomere 7:0. Sme na polceste, na polceste do finále. Ak v sobotu v odvete doma zvíťazime, postup do I.ligy máme istý. My však nie sme alibisti, cieľ ostáva rovnaký – vyhrať túto súťaž! Ideme ale krok po kroku a s pokorou, sme radi, že ste s nami!“ informuje MHK Martin na svojom facebooku.

HKM Rimavská Sobota – MHK Martin 0:7 (0:0, 0:5, 0:2)

Góly: 20:48 Poliaček (Hriňa, Škumát), 32:16 Jurášek (Poliaček, Pokrivčák), 32:40 Jurášek (Pokrivčák, Poliaček), 33:41 Poliaček (Jurášek, Škumát), 37:37 Poliaček (Jurášek, Škumát), 49:13 B. Srnka (Oravec) a 58:36 Dvořák (Vilchinskiy, B. Srnka).

Vylúčení: 6:7. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:2. Rozhodcovia: Vido – Číž, Trnka. Diváci: 425.

RIMAVSKÁ SOBOTA: Križan – M. Slovák, Nociar, Urban, Škantár, Matúška, Heckl, Kulišek – J. Slovák, Filipiak, Šagát – Moroz, Dmitriev, Skvortsov – Buda, Fekiač, Zorvan – Fiľo, Domaev. MARTIN: Gavalier – Hriňa, Škumát, Dvořák, Oravec, Fillo, Mendel, Brveník – Huňady, Pokrivčák, Poliaček – Olejník, Jurášek, Vilchinskiy – Kamenický, B. Srnka, Ferleťák – Lauko, Rechtorík, Hanes.

Zdroj: MHK Martin