streda - 26. september, 2018
Home / Aktuálne / Tvorivé prázdninové dielne v Etnografickom múzeu

Tvorivé prázdninové dielne v Etnografickom múzeu

Cez prázdniny sa nezaháľa! Etnografické múzeum v Martine pripravilo pre svojich návštevníkov sériu tvorivých dielní, ktoré budú prebiehať počas polročných, jarných a veľkonočných prázdnin. Dielne sú zamerané na techniku drôtovania a zdobenia veľkonočných vajíčok voskom. 

Na dielničky pre malých aj veľkých, šikovných i začiatočníkov Vás pozývame počas polročných, jarných a veľkonočných prázdnin v čase od 10:00 do 15:00 hod. Cez polročné prázdniny v piatok 3. februára si návštevníci budú môcť vyskúšať drôtovanie. Pri tejto špeciálnej technike sa stretneme aj počas štvrtkov cez jarné prázdniny – okrem stredoslovenského termínu (2. marca) nezabudneme ani na prázdninujúcich zo západného (23. februára) a východného (9. marca) Slovenska.

Oddychovať nebudeme ani počas veľkonočných prázdnin a malých aj veľkých šikovníkov pozývame 13. apríla na tvorivé dielne venované zdobeniu veľkonočných vajíčok voskom. Pri tejto dielni je potrebné, aby ste si so sebou priniesli už vyfúknuté vajíčka.

Prázdninové dielničky sú zamerané na individuálnych návštevníkov. Pokiaľ máte chuť zúčastniť sa dielní ako skupina, je potrebné dohodnúť sa na inom termíne. Viac informácií si môžete prečítať na stránke Etnografického múzea.

 

zdroj: Slovenské národné múzeum v Martine

foto: zdroj

Autor: Veronika Olexová

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

MHD zadarmo pre všetkých obyvateľov Žiliny nebude

Poslanci Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Žiline opätovne neschválili investičný zámer zaviesť bezplatnú mestskú hromadnú dopravu (MHD) …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *