nedeľa - 24. február, 2019
Home / Archív / Číslo jedna alebo nikto??? Jednoducho No One!

Číslo jedna alebo nikto??? Jednoducho No One!

Pop rocková kapela No One je našim poslucháčom už známa, no v Miklovici sa môžete dozvedieť o tomto  hudobnom zoskupení aj informácie, ktoré nikde inde.

Členovia si zaspomínali na svoje začiatky, priblížili prípravu debutového albumu, ktorý vyšiel začiatkom roka. Michelle, Vlado a Tibor porozprávali viac zo svojho „súkromného hudobného života.“ Taktiež o novom videoklipe k piesni Nebezpečná hra, a aké komplikácie jeho realizáciu sprevádzali.

Ale keďže v Miklovici nie je reč iba o hudbe, zazneli aj zákulisné informácie o tom, čo našim hosťom spôsobuje trému, aké majú povolania, o túžbach a premenách ale aj o „obyčajných ránach“. Speváčka Michelle dokonca priznala, že sa i pre kapelu vzdala vysokoškolského štúdia a s Tiborom porozprávali, ako zvládajú tráviť spoločne aj 24 hodín denne, nakoľko v súkromí tvoria pár, sú kolegovia v práci a členovia jednej kapely. Viac info o hudobnej tvorbe kapely No One a niečo zo súkromia si môžete vypočuť v našom archíve:

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Jaro Gažo: Rád konštatujem, že folklór sa dostal na výslnie

Rocková formácia s  výrazným nádychom folklóru, žilinská legendárna kapela Arzén má pred sebou turné s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *