piatok - 25. máj, 2018
Home / Hudba / Vychutnajte si narodeninové koncerty IMT Smile v dvoch nových live videách

Vychutnajte si narodeninové koncerty IMT Smile v dvoch nových live videách

Veľkolepé koncerty IMT Smile, počas ktorých skupina oslávila svoje dvadsiate narodeniny, znovu ožívajú! Kapela predstavila nové videoklipy k piesňam Niekto ako kráľKapela  zostrihané z fotiek koncertov hiSTORY.

Projekt hiSTORY skupiny IMT Smile bol neopakovateľnou hudobnou udalosťou. Vidieť na jednom pódiu pôvodnú zostavu IMT Smile s Katkou Knechtovou, Martinom Valihorom, Lúčnicou, Michalom Hudákom, Mariánom Čekovským a ďalšími skvelými hudobníkmi je určite nezabudnuteľné.

Počas narodeninového programu hiSTORY, ktorý vyšiel aj na 2CD hiSTORY LIVE, zaznelo 20 skladieb. Nechýbajú medzi nimi tie najväčšie hity skupiny vrátane piesní Niekto ako kráľKapela. A práve k týmto dvom skladbám skupina nahrala koncertné videoklipy. „Pôvodne sme nemali v pláne nakrútiť žiaden videoklip z hiSTORY, ale na popud fanúšikov sme sa nakoniec rozhodli, že z materiálu, ktorý sme natočili, zostriháme dva spomienkové klipy,“ prezradil Ivan Tásler.

V oboch klipoch je zachytené to, kvôli čomu sa chodí na IMT Smile – energia a charizma Ivana Táslera. Jeho oči sú plné radosti, nadšenia a vďaky za to, že kapela ma už dvadsať rokov takých skvelých fanúšikov. V piesni Niekto ako kráľ sa okrem Lúčnice predstaví v plnej kráse aj dychová sekcia IMT Smile, skvelý trubkár Pali Jeňo a úžasný saxofonista Mário Gapa Garbera. V songu Kapela zas ukáže svoje zručnosti bývalý gitarista Viktor Špak, ktorý si v závere ľahne na pódium a ukončí skladbu skvelým sólom.

Videoklipy:

IMT Smile – Niekto ako kráľ (hiSTORY LIVE)

IMT Smile – Kapela (hiSTORY LIVE)

zdroj: Marek Kučera, PR manažér

foto: Martin Trenkler

Autor: Veronika Olexová

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

VIDEO: Miro Žbirka vydáva singel, chystá aj album

Dievča (na lásku nie je čas) je názov prvého singla z pripravovaného nového albumu  Mira Žbirku. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *