piatok - 19. apríla, 2024
, MHC Martin vstupuje do sezóny 2016/2017 nielen s novým logom

MHC Martin vstupuje do sezóny 2016/2017 nielen s novým logom

V piatok 9. septembra boli hosťami v Elixíre Rádia Rebeca s Milošom Hrabovským riaditeľ MHC Martin Milan Murček a tréner klubu Pavol Paukouček. 

September neznamená len návrat žiakov a študentov do škôl ale aj novú hokejovú sezónu. MHC Martin do nej vstupuje s novým názvom a logom. My sme boli zvedaví, prečo klub pristúpil k takémuto kroku. Okrem toho možno na ľade v novej sezóne vidieť aj nových hráčov. Viac nám o nich prezradil tréner klubu Pavol Paukouček. Aké sú očakávania od nového tímu? Na čo sa môžu fanúšikovia martinského hokeja tešiť? Aká je nálada v tíme po zmenách, ktoré klub uskutočnil? Má vedenie hokeja nejakú tajnú taktiku na súpera?

Zmenou prešiel aj štadión MHC Martin. O aké zmeny ide? Náš moderátor, Miloš Hrabovský, sa opýtal aj na vstupenky a permanentky na zápasy MHC Martin. Zvýšia sa ceny? V čase nášho vysielania MHC Martin čakal dôležitý zápas v Trenčíne s Duklou Trenčín a tak nesmela chýbať otázka na pocity pred zápasom. Ak ste teda nestihli rozhovor s vedením martinského hokeja, môžete tak urobiť teraz v našom archíve. Celý rozhovor ste mohli sledovať naživo cez facebook. Nech sa páči, ponúkame vám možnosť si rozhovor nielen pozrieť, ale aj vypočuť.

Video: facebook.com/Rádio Rebeca
Foto: ilustračné

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Modré hory akustik, Barmuseum: Modré hory akustik

Barmuseum: Modré hory akustik

Projekt festHUDOBNE pokračuje a druhou skupinou, ktorú si pre vás pripravili v Barmuseu, sú nezameniteľný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *