streda - 24. apríla, 2024
, 5 druhov slnečných okuliarov, s ktorými budete mať zaručene krajšie leto
zdroj: shutterstock

5 druhov slnečných okuliarov, s ktorými budete mať zaručene krajšie leto

Kto nezažil ten pocit. Už od apríla rozmýšľate nad kúpou nových slnečných okuliarov a zrazu je už koniec leta a vám sa ešte stále nepodarilo navštíviť očnú optiku. Rozmýšľate, či si nenecháte túto aktivitu až na ďalšiu sezónu alebo si slnečné okuliare zaobstaráte už teraz? Aby sme vám uľahčili túto dilemu, ponúkame vám 5 modelov okuliarov, cez ktoré sa vám bude zdať svet krajší.

Jednoliate štýlovky od Dior

Tento model s futuristickými prvkami patril toto leto medzi hot novinky, ktoré musela mať každá správna nákupná maniačka. Poznávacie znamenie týchto okuliarov je napríklad to, že namiesto 2 šošoviek sa skladajú len z jednej veľkej. Sklá sú väčších rozmerov, a preto môžeme jednoliate okuliare považovať za naozaj skvelú ochranu očí a ich okolia.

Jednoliate štýlovky priniesla na módny trh značka Dior, v ktorej kolekciách samozrejme nájdete aj iné jedinečné kúsky. Jednoliate Dior okuliare však považujeme za naozaj špeciálny kúsok, ktorý by ste určite nemali prehliadnuť.

, 5 druhov slnečných okuliarov, s ktorými budete mať zaručene krajšie leto

Oversized okuliare od Gucci

Ak sa k vašim črtám tváre hodia práve oversized okuliare, už nemusíte dlhšie hľadať. Slnečné okuliare Gucci sú overenou klasikou, ktorá sa hodí takmer každému. Nadrozmerné šošovky obľubujú napríklad ženy, ktoré chcú, aby boli okuliare výrazným prvkom ich outfitu. Tento druh totiž vie veľmi šikovne odviesť pozornosť od rôznych nedokonalostí na tvári, napríklad od príliš širokého čela alebo krivého nosa.

, 5 druhov slnečných okuliarov, s ktorými budete mať zaručene krajšie leto

Tiny trojuholníkové okuliare od Moschino

Tento novodobý trend, ktorý bol veľmi populárny v 90. rokoch, je opäť späť. O úspešný comeback týchto okuliarov sa postarali hlavne svetové modelky a influencerky ako Gigi Hadid, Kim Kardashian alebo Rihanna. Tvar okuliarov sa mierne obmenil, no šošovky zostali rovnaké – maličké. Nevýhodou týchto štýloviek je, že nezakryjú celú časť oka.

Tento druh okuliarov nesadne každému, je vhodný skôr pre extravagatnejších ľudí. Z tohto dôvodu sme sa vám rozhodli ukázať model od značky Moschino. Je naozaj veľmi štýlový a v kombinácií s červenou farbou mu určite neodoláte.

, 5 druhov slnečných okuliarov, s ktorými budete mať zaručene krajšie letoOkrúhle okuliare od DITA

Zatiaľ vás neočaril ani jeden model z nášho zoznamu? Ak ste dušou skôr hippie alebo máte radi alternatívny štýl obliekanie, okrúhle okuliare od DITA sa vám určite zapáčia. Tento typ tiež nie je žiadnou novinkou, kedysi dávno lenonky obľubovali hlavne rockové hviezdy. V súčasnosti ich milujú ženy i muži po celom svete. Lenonky nájdete v rôznych vyhotoveniach – s kovovými i umelými rámami alebo s rôznofarebnými šošovkami. Už si stačí len vybrať., 5 druhov slnečných okuliarov, s ktorými budete mať zaručene krajšie leto Zvodná ochrana očí od Fendi

Kto by nemiloval cat-eye okuliare. Tieto okuliare bolo populárne už pred niekoľkými desiatkami rokov a obľubovala ich aj samotná Marlin Monroe. Sú totiž elegantným módnym doplnkom, ktorý zároveň zmierni nedostatky, ktoré sú dominantné na našej tvári. Cat-eye štýlovky nájdete aj tento rok v rôznych vyhotoveniach a farbách, nás zaujali práve tieto od Fendi., 5 druhov slnečných okuliarov, s ktorými budete mať zaručene krajšie leto

Zdroj: PR správa

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

záhradné ploty, Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Stavba oplotenia sa neustále vyvíja a prichádza s novými trendmi a inováciami. S narastajúcim dôrazom …