streda - 30. novembra, 2022
, Ako šikovne používať svoj talent a vášeň, aby ste žili spokojný a úspešný život

Ako šikovne používať svoj talent a vášeň, aby ste žili spokojný a úspešný život

Vo štvrtok, 17. marca, boli našimi hosťami v žilinskom Elixíre Rádia Rebeca zakladateľka organizácie Real Women Katarína Zacharová a slovenská speváčka Anka Repková. Do Žiliny pricestovali v rámci svojho prednáškového turné po slovenských mestách s názvom Real Women Road Show 2016.  

Katarína Zacharová porozprávala našej moderátorke, Petre Bukovej, o začiatkoch organizácie Real Women a o jej činnosti a plánoch, pre koho je určené prednáškové turné Real Women Road Show, predstavila nám účinkujúce ženy, program jednotlivých prednášok. Anka Repková zas porozprávala o spätnej väzbe, ktorú dostávajú od zúčastnených žien a mužov a aj o vlastnej speváckej tvorbe.

Katarína Zacharová pochádza z Banskej Štiavnice. Je nielen zakladateľkou organizácie Real Women ale aj spisovateľka, ktorá v roku 2010 napísala knihu Ako dostať od života čo chceme z ktorej sa predalo viac ako 8 000 kusov. V roku 2013 sa stala členkou Asociácie transformačných lídrov v Európe. Minulý rok vydala audioknihu s názvom Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou.

Anka Repková je slovenská jazzová, šanzónová či popová speváčka, pochádzajúca z Bratislavy. Zaskvela sa aj v niekoľkých muzikáloch v ktorých spolupracovala s Jozefom Bednárikom (Rocky Horror Show) alebo Filipom Renčom (Rebelové). Účinkovala aj ako sólistka v Big Bande Gustáva Broma. Viac ako 14 rokov sa aktívne venuje aj hlasovému koučingu – hlasovému kurzu, workshopom, hodinám spevu Zboru Anky Repkovej – Spievanie nás baví. Anka Repková naposledy vydala EP Vyznanie a v súčastnosti pracuje na príprave nového CD.

Foto: autor

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

ŽSK, Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Čo všetko za udialo v doprave v Žilinskom kraji za posledných 5 rokov? Nebola to …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *