nedeľa - 21. júla, 2024
, Ako šikovne používať svoj talent a vášeň, aby ste žili spokojný a úspešný život

Ako šikovne používať svoj talent a vášeň, aby ste žili spokojný a úspešný život

Vo štvrtok, 17. marca, boli našimi hosťami v žilinskom Elixíre Rádia Rebeca zakladateľka organizácie Real Women Katarína Zacharová a slovenská speváčka Anka Repková. Do Žiliny pricestovali v rámci svojho prednáškového turné po slovenských mestách s názvom Real Women Road Show 2016.  

Katarína Zacharová porozprávala našej moderátorke, Petre Bukovej, o začiatkoch organizácie Real Women a o jej činnosti a plánoch, pre koho je určené prednáškové turné Real Women Road Show, predstavila nám účinkujúce ženy, program jednotlivých prednášok. Anka Repková zas porozprávala o spätnej väzbe, ktorú dostávajú od zúčastnených žien a mužov a aj o vlastnej speváckej tvorbe.

Katarína Zacharová pochádza z Banskej Štiavnice. Je nielen zakladateľkou organizácie Real Women ale aj spisovateľka, ktorá v roku 2010 napísala knihu Ako dostať od života čo chceme z ktorej sa predalo viac ako 8 000 kusov. V roku 2013 sa stala členkou Asociácie transformačných lídrov v Európe. Minulý rok vydala audioknihu s názvom Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou.

Anka Repková je slovenská jazzová, šanzónová či popová speváčka, pochádzajúca z Bratislavy. Zaskvela sa aj v niekoľkých muzikáloch v ktorých spolupracovala s Jozefom Bednárikom (Rocky Horror Show) alebo Filipom Renčom (Rebelové). Účinkovala aj ako sólistka v Big Bande Gustáva Broma. Viac ako 14 rokov sa aktívne venuje aj hlasovému koučingu – hlasovému kurzu, workshopom, hodinám spevu Zboru Anky Repkovej – Spievanie nás baví. Anka Repková naposledy vydala EP Vyznanie a v súčastnosti pracuje na príprave nového CD.

Foto: autor

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *