štvrtok - 7. decembra, 2023
, Bezplatnú službu SMS Infokanál využíva už dvetisíc Martinčanov

Bezplatnú službu SMS Infokanál využíva už dvetisíc Martinčanov

Martinčania už poznajú bezplatnú službu mesta Martin SMS Infokanál, ktorá sa stáva čoraz obľúbenejšou. Svedčí o tom aj počet zaregistrovaných občanov, ktorý atakuje už číslo 2 000.

V poslednom čase sa o službe SMS Infokanál hovorí medzi ľuďmi viac a začali pribúdať aj otázky ohľadom spoplatnenia služby. „Nevieme, kto začal šíriť informáciu, že služba SMS Infokanál bude po roku spoplatnená. Môžeme však uistiť všetkých zaregistrovaných občanov, že služba SMS Infokanál je hradená z rozpočtu mesta a bude aj naďalej bezplatná. O jej spoplatnení sme nikdy ani neuvažovali, takže občania môžu byť bez obáv a využívať službu mesta Martin bez nejakých obmedzení,“ uviedol hovorca mesta Martin Jozef Petráš. SMS Infokanál je bezplatná služba mesta Martin, ktorú využíva už takmer dvetisíc občanov.

Týmto spôsobom mesto nahradilo informovanie občanov prostredníctvom mestského rozhlasu. Vďaka registrácii získavajú od mesta bezplatný spravodajský servis, ktorý mesto Martin využíva v prvom rade v krízových situáciách, a to napríklad pri hrozbe povodne, vydanej výstrahe SHMÚ pre okres Martina, uzávierke ciest či stretnutí volených predstaviteľov s občanmi. Doplnkovou službou je aj informovanie o podujatiach v meste či odvoze komunálneho odpadu alebo o výhodách, ktoré občanom prináša Mestská karta.

Bezplatne sa môžete zaregistrovať na stránke www.martin.sk/sms.

autor: Mesto Martin, foto: www.mobil.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *