streda - 19. júna, 2024
, Cez víkend sa pripravte na dopravné obmedzenia v okolí Žiliny
Ilustračné foto

Cez víkend sa pripravte na dopravné obmedzenia v okolí Žiliny

Polícia upozorňuje na viaceré dopravné obmedzenia a čiastočnú uzávierku časti diaľnice D3, ktorá sa uskutoční počas tohto víkendu t. j. od 27. februára do 28. februára. 

Čiastočná uzávierka diaľnice D3

Polícia upozorňuje na čiastočnú uzávierku diaľnice D3 v úseku od križovatky Žilina Strážov (km 8,6) po križovatku Bytča diaľnica D1 (km 183,240) v smere Žilina – Bratislava v sobotu 27. februára od 07.00 hod. do nedele 28. februára do 23.59 hod. Dôvodom uzávierky sú stavebné práce v rámci stavby D3 Žilina (Strážov) – Žilina (Brodno) nad existujúcou diaľnicou v smere Žilina – Bratislava. Trasa obchádzky bude presmerovaná prenosným dopravným značením na súbežnú pozemnú komunikáciu I/61 (I/18) v smere Žilina – Bratislava. Smer Bratislava – Žilina bude bez obmedzení. Polícia žiada vodičov motorových vozidiel o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie prenosného dopravného značenia.

Dopravné obmedzenie na ceste I/11 v obci Svrčinovec 

Polícia rovnako upozorňuje aj na uzatvorenie jazdného pruhu v rozsahu 20 m na ceste I/11 v obci Svrčinovec. dôvodom je oprava výtlkov v mieste železničného priecestia na danom úseku cesty. Uzatvorenie jedného jazdného pruhu prebehne od soboty 27. februára od 06.00 hod. do 14.00 hod. Doprava bude vedená v jednom jazdnom pruhu riadená spôsobilými a náležite vystrojenými osobami. Polícia žiada vodičov pri prejazde týmto úsekom o zvýšenú opatrnosť a trpezlivosť.

Autor: Jana Balogová/hovorkyňa KR PZ v Žiline
Foto: SITA

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *