pondelok - 30. januára, 2023
, Chris Ellys: Hudba je pre mňa veľmi osobná záležitosť

Chris Ellys: Hudba je pre mňa veľmi osobná záležitosť

Hokejku vymenil za gitaru, vystupoval ako pouličný muzikant a hovorí sa o ňom, že je „slovenský Ed Sheeran.“ S týmto označením sa však nestotožňuje, nakoľko by podľa neho hudba nemala byť o súťažení ani porovnávaní. Už tento príbeh v skratke naznačuje, že ide o zaujímavú a  nadanú osobnosť. O to viac nás teší, že sme v štúdiu mohli privítať mladého pesničkára ktorý vystupuje pod menom Chris Ellys.

Vlastným menom Christián Forgáč pochádza z Prešova, ale svoju hudobnú kariéru naštartoval aj v zahraničí. Jeho tvorbu možno označiť ako indie-folk a najväčšou inšpiráciou preňho je sám život. A to, že Chrisov život je naozaj pestrý a intenzívne preciťuje dané momenty, dokazuje aj jeho pesničkárska tvorba, do ktorej to všetko dokáže veľmi osobne a atmosfericky pretaviť. Počas rozhovoru s Veronikou Dubovcovou našim poslucháčom aj naživo zahral a zaspieval, o kvalite jeho muziky sa presvedčte sami:

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Erika Jurinová, Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Vedeli ste, že Žilinský Samosprávny Kraj je spomedzi ostatných krajov najväčším prevádzkovateľom regionálnych nemocníc? Ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *