nedeľa - 29. januára, 2023
, Davide Mattioli a DJ Roby B priniesli do štúdia pravú taliansku živelnosť

Davide Mattioli a DJ Roby B priniesli do štúdia pravú taliansku živelnosť

V štúdiu Rádia Rebeca bolo opäť veselo! A to s nefalšovaným talianskym temperamentom, ktorý k nám priniesli popový spevák Davide Mattioli a Roberto, známy ako DJ Roby B.

Davide žije 20 rokov  v Česku, venuje sa talianskej popovej hudbe v rámci ktorej poslucháčom prináša množstvo známych chytľavých hitov.  Okrem sólovej hudobnej kariéry spolupracoval  aj so zvučnými českými menami ako sú Ilona Csáková či Michal David. Robert alias DJ Roby B žije v Martine, kde ho priviedla láska.

Naši talianski hostia prezradili niečo o svojej tvorbe ale aj o súkromí, Davide je pôvodne policajtom a Roberto elektrikárom. Čo ich priviedlo k hudbe a vôbec do našich končín, viac o slovensko-česko-talianskom temperamente a niečo aj z mini kurzu taliančiny si môžete vypočuť v rozhovore v našom archíve.

Svojou tvorbou vás Davide s Robertom zabavia aj naživo v rámci projektu Rádia Rebeca, originálnej talianskej hudobnej oldies párty Viva l´Italia. Detaily vám prezradíme už čoskoro 🙂

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Erika Jurinová, Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Vedeli ste, že Žilinský Samosprávny Kraj je spomedzi ostatných krajov najväčším prevádzkovateľom regionálnych nemocníc? Ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *