utorok - 21. mája, 2024
detský nábytok, Drevko to nie je len detský nábytok, ale aj poctivý masív
Ilustračné foto: drevko.sk

Drevko to nie je len detský nábytok, ale aj poctivý masív

Zariaďujete detskú izbu, spálňu, obývačku či predsieň? Na drevko nájdete potrebný sortiment pre každý interiér. U nás si príde na svoje milovník masívu aj iných materiálov, nápaditá žienka aj malé deti.

Pokiaľ ste favoritom prírodného dreva, vyberte si masívne postele, ktoré sú čoraz viac obľúbenou súčasťou spálne. Na drevko nájdete poctivé drevené postele s úložným priestorom, čalúnené postele z masívu, postele s baldachýnom, vysoké a nízke drevené postele a ďalšie. Masívne drevo v kombinácií s dobrým matracom vytvorí pohodlný priestor pre kvalitný a ničím nerušený spánok.

Neostáva to len pri posteli. Pokiaľ potrebujete doplnky do spálne, pozrite si šatníkové skrine, komody z masívu, toaletné stolíky či nočné stolíky. Masívny nábytok v spálni vytvorí pokojnú atmosféru a komfortný priestor pre relaxáciu. Okrem toho je ľahko kombinovateľný s rôznymi interiérovými štýlmi – rustikálny, škandinávsky, klasický či moderný.

Nábytok z masívu je riešením aj do obývačky. Vyberte si drevené regály, knižnice, presklené vitríny z borovice a buka, v ktorých budete môcť vystaviť dekorácie a suveníry. Okrem úložného priestoru je dôležitou súčasťou konferenčný stolík, pri ktorom sa stretáva celá rodina a priatelia. Nahliadnite preto do ponuky stolíkov z masívu a vyberte si ten svoj.

Zariaďte si predsieň či kanceláriu

Plánujete prerobiť predsieň a hľadáte minimalistický nábytok z poctivého dreva? Modernými sa stávajú predsieňové steny, ktoré ponúkajú úložný priestor navyše a sú vyrobené v peknom dizajne. Okrem toho u nás nájdete komody a skrine, botníky, lavice alebo taburetky.

Drevený nábytok vložíte jednoducho kamkoľvek. Okrem toho že je odolný voči poškodeniu, aj príjemne vonia a vyniká svojou originalitou. Aj keď je vyrobených viac kusov nábytku, každý z nich bude originálny. Je to z dôvodu kresby dreva, ktorá vytvára umelecké dielo na každom jednom zvlášť.

Na svoje si prídu aj tí, ktorí si chcú zariadiť kanceláriu či pracovňu. Vybrať si môžete dizajnové písacie stolíky, praktické skrine či regály na dokumenty. Drevený nábytok ponúka široké spektrum možnosti, ako si zariadiť svoj interiér, tak aby sa v ňom každý cítil pohodlne.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …