nedeľa - 14. júla, 2024
, Justin Timberlake bude vo svetovej premiére spievať na Eurovízii!

Justin Timberlake bude vo svetovej premiére spievať na Eurovízii!

Po prvýkrát v histórii Eurovízie nesúťažná svetová hviezda, Justin Timberlake, vystúpi na pódiu v Štokholme so svojou #1 piesňou Can’t Stop The Feeling“! Na Eurovízii sa objaví vo Veľkom Finále, ktoré sa uskutoční v sobotu 14. mája o 21.00 hod. CEST. 

„Je to fantastická príležitosť. Sme veľmi šťastní a potešení, že Justin Timberlake bude spievať svoju úplne novú pieseň so svojou kapelou na našom pódiu. O to viac nás to teší, keďže sa na piesni podieľali švédski skladatelia Max Martin a Shellback,“ povedal co-producent Eurovízie Sven Stojanovic. „Sme hrdí, že môžeme privítať takého svetového umelca, akým Justin Timberlake nepochybne je. Je to pocta a inšpirácia pre nás všetkých,“ uviedol hlavný producent Martin Österdahl. 

Justin Timberlake je americký popový spevák, skladateľ, hudobný producent, tanečník a herec. Je držiteľom deviatich cien Grammy a štyroch cien Emmy, množstva cien MTV Video Music Award a niekoľko ďalších hudobných a spoločenských ocenení. Známym sa stal ako spevák chlapčenského zoskupenia N’Sync. Svoj sólový debutový album Justified vydal v roku 2002. Na celom svete sa z neho predalo viac ako 7 miliónov nosičov. Jeho druhý sólový album FutureSex/LoveSounds z roku 2006 sprevádzali piesne „SexyBack“, „My Love“ a „What Goes Around…/…Comes Around“, ktoré sa dostali na vrchol amerických rebríčkov. Na tomto albume sa nachádzajú aj ďalšie piesne, ktoré sa dostali do TOP 20: „Summer Love“ „LoveStoned“ a „Until the End of Time“. Do januára 2009 sa z tohto albumu predalo na svete viac ako 9 miliónov nosičov.

Zdroj: eurovision.tv
Foto: oprah.com

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *