utorok - 16. apríla, 2024
, Košická formácia Kvety v podpaží predstavila svoj nový singel „Vytesané v kameni“

Košická formácia Kvety v podpaží predstavila svoj nový singel „Vytesané v kameni“

Hosťami v piatkovom žilinskom Elixíre Rádia Rebeca boli spevák Martin Lechman a gitarista Filip Kluknavský z košickej kapely Kvety v podpaží. 

Martin a Filip porozprávali našej moderátorke, Petre Bukovej, o histórii kapely a názve, ktorý rozhodne upúta pozornosť hneď na prvé počutie. Keďže pochádzajú z Košíc, zaujímalo nás, čo si myslia o súčasnej košickej hudobnej scéne. Na malý moment sme sa znovu obzreli späť a opýtali sme sa na ich predposledný singel s názvom „Prázdne slová“. Klip k tejto piesni sa natáčal v extrémnych podmienok v mrznúcej vode. Kvety v podpaží v týchto dňoch predstavujú svoj nový singel „Vytesané v kameni“, ktorý pochádza z ich EP Skorocel, ktorý sme si aj v našom rádiu zahrali.

Kvety v podpaží je alternatívna rocková kapela z Košíc v zložení Martin Lechman – spevák, Ján Lechman, Filip Kluknavský – gitara a Lukáš „Kolja“ Kolivoška. V kapele sa momentálne pripravujú na nadchádzajúce koncerty, ktoré ich čakajú. Najbližšie si ich môžete vypočuť 23. apríla v RockOK v Bratislave a na najväčšom rockovom festivale, na TOPFEST-e. Momentálne pripravujú svoje nové piesne na nový album.

Foto: autor

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *