štvrtok - 23. mája, 2024
, Liposukcia v Prahe ako krátka dovolenka

Liposukcia v Prahe ako krátka dovolenka

Ako by sa Vám páčilo zájsť si na výlet do Prahy a pri tom zvládnuť liposukciu, teda odsatie tuku aj z niekoľkých problémových partií tela naraz? Vďaka bezbolestné metóde SlimLipo je to dnes možné.

Moderné klinika, ktorá používa najnovšie vedecké metódy, vám zabezpečí liposukciu od prvotnej konzultácie s plastickým chirurgompo luxusný pobyt v Prahe. Naviac vám ponúkne lokálnu anestéziu až pre 2 ošetrované partie tela, takže budete môcť po liposukcii ihneď z kliniky odísť. A priamo pred bránami kliniky na vás čaká Praha v celej svojej kráse. Praha, ktorou sa prejdete so štíhlejším bruchom, stehnami, pažami, alebo konečne bez podbradku.

Môžete si dopriať aj všetko naraz, ale to už s celkovou anestéziou a pobytom na klinike do druhého dňa. Aj tá sa v Brandeis Clinic v Prahe vykonáva veľmi šetrne. Anestéziológ, ktorý sa Vám bude venovať, uspával napríklad Václava Havla alebo príslušníkov kráľovského dvora v Saudskej Arábii.

Viac o liposukciu s tvarovaním postavy

Liposukcia je vhodná pre klientov nad 18 rokov bez vážnych zdravotných problémov. Detaily sú predmetom konzultácií s lekárom, spolu s určením typu a rozsahu liposukcie, od ktorého závisí aj výsledná cena.

Najviac odporúčaná je dnes bezpečná laserová liposukcia prístrojom SlimLipo, ktorá cielene rozpúšťa tuk a pritom šetrí okolité tkanivá. Umožní Vám zbaviť sa až 6 litrov podkožného tuku pri jedinom sedení! Po tejto modernej liposukcii sa objavuje až o 79 percent menej podliatin a opuchov než u tradičných metód.

Lákavý je aj lifting, vyhladenie pokožky a vytvarovanie postavy priamo pri laserovej liposukcii, takže koža sa nezdeformuje a nevyžaduje ďalšie zákroky. Ošetrenie sa teda hodí aj pre redukciu nerovnej a ovisnutej kože.

Samotná liposukcia sa skladá z rozpustenia a odsatia tuku. Prístroj SlimLipo má tenký ohybný hrot, ktorý elegantne zoštíhli boky, stehná, brucho, ale aj menšie časti tela ako podbradok či podpazušie. Keď skúsený lekár miesta jeho vstupu pekne zašije, pri dobrej starostlivosti nebudú jazvičky ani vidieť.

Svižná prechádzka bez „Michelina“ okolo pása

Po liposukcii v lokálnom znecitlivení nie je nutná žiadna hospitalizácia a vy si tak môžete užiť nenáročné prechádzky Prahou. Bez „Michelina“ okolo pása je teraz napríklad pán Adam, ktorému sa nedarilo schudnúť v oblasti brucha aj keď zmenil stravu a venoval sa športu. Po liposukcii brucha a bokov metódou SlimLipo uvádza: „Cením si profesionálneho a ľudského prístupu celého tímu Brandeis Clinic. Po operácii som sa cítil ako pri pobyte v luxusnom hoteli. Vrelo ďakujem aj sestričkám za veľmi milý prístup a starostlivosť.“

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *