sobota - 2. decembra, 2023
, Moderná gazdinka nie je otrok
foto: pexels

Moderná gazdinka nie je otrok

Pamätáte si film Stepfordské paničky? Ak Vám názov nič nehovorí, trošku Vám zaostríme obraz. Ide o dokonalé ženy, ktoré majú domácnosť tip-top vypulírovanú bez jedinej smietky. Keď manžel príde domov z práce, večera o niekoľkých chodoch – dokonale chutná, voňavá a krásne naservírovaná – je už na stole. Deti majú úlohy porobené a sú čisto prezlečené. Bielizeň je opratá, ožehlená a úhľadne naskladaná do skriniek. A domáca pani vyzerá ako z časopisu. Akoby práve vyšla od kaderníka, v nových šatách cupitá okolo manžela.

Späť do reality

U Vás doma to asi takto nevyzerá však? No, ani u nás nie, a vo väčšine slovenských domácností tiež nie. Možno ešte staršia generácia sa o niečo podobné pokúšala. Matne si spomíname, ako mama cez víkendy česala strapce na koberci… Ale dnes na to jednoducho nie je čas. A navyše, veľa mužov už vie, že upratovania alebo varenia sa môžu chopiť aj sami.

Dokonalá domáca žienka dávno nie je trendom. Pokiaľ však už máte svoju domácnosť, niekde v kútiku duše je aj tá „stepfordská panička“, ktorá túži mať všetko pekne upratané, ktorá chce počuť, ako ostatným to jedlo veľmi chutilo a ako sa deťom darí v škole. Ako to všetko zvládnuť?

Potrebujete šikovných pomocníkov!

Je veľký rozdiel, či periete v potoku alebo v automatickej práčke, nie? A to isté platí pre všetkých pomocníkov v domácnosti. Mali by Vám prácu uľahčovať, zjednodušovať, zefektívňovať, skracovať čas, ktorý pri nej strávite, a aspoň od niektorých neobľúbených úloh Vás odbremeniť. V ideálnom prípade nezaberú veľa miesta a nezruinujú Vašu peňaženku. Presne také produkty prináša Top Shop k Vám domov.

Je to už 20 rokov, odkedy značka Top Shop vstúpila na trh. Veľa sa od tej doby zmenilo, ale cieľ ostáva rovnaký – pokryť všetky potreby modernej gazdinky, ktorá chce mať čistú domácnosť, ale nezabiť celý deň upratovaním. Ktorá chce vytvoriť útulný domov plný funkčných a praktických vecí. Chce variť zdravé a chutné jedlá rýchlejšie a bez dlhého umývania riadu. A aby sme nezabudli, ktorá chce ostať krásna a oddýchnutá.

Možno si pamätáte fialový mop Rovus z TV reklamy. Pomohol mnohým ženám zjednodušiť jednu z najmenej obľúbených domácich prác. Mnohé z nich dokonca upratovanie a umývanie podlahy začalo baviť. Na Top Shop nájdete množstvo podobných výrobkov: parné mopy, bezdrôtové žehličky, sušiaky, ohrievače, kuchynský riad a doplnky do domácnosti a kuchyne, vďaka ktorým sa nebudete na domáce práce pozerať s nechuťou.

Vieme, že po ťažkej práci si treba dobre oddýchnuť, preto v sekcii zdravie a krása nájdete rôzne masážne prístroje, pomôcky podporujúce zdravie a rovnako aj produkty pre starostlivosť o telo.

Top Shop priniesol do Vašich domovov viac ako 1000 rôznych výrobkov a „zlepšovákov“, ktoré množstvu žien uľahčili prácu a spríjemnili nejeden deň.

Zdroj: PR článok

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

nočné videnie, Termovízia alebo nočné videnie: Kde, ako a ktorá optika vám lepšie pomôže?

Termovízia alebo nočné videnie: Kde, ako a ktorá optika vám lepšie pomôže?

Pri výbere správnej technológie pre pozorovanie v noci alebo v nízkych svetelných podmienkach je dôležité …