štvrtok - 25. júla, 2024
, Moderná gazdinka nie je otrok
foto: pexels

Moderná gazdinka nie je otrok

Pamätáte si film Stepfordské paničky? Ak Vám názov nič nehovorí, trošku Vám zaostríme obraz. Ide o dokonalé ženy, ktoré majú domácnosť tip-top vypulírovanú bez jedinej smietky. Keď manžel príde domov z práce, večera o niekoľkých chodoch – dokonale chutná, voňavá a krásne naservírovaná – je už na stole. Deti majú úlohy porobené a sú čisto prezlečené. Bielizeň je opratá, ožehlená a úhľadne naskladaná do skriniek. A domáca pani vyzerá ako z časopisu. Akoby práve vyšla od kaderníka, v nových šatách cupitá okolo manžela.

Späť do reality

U Vás doma to asi takto nevyzerá však? No, ani u nás nie, a vo väčšine slovenských domácností tiež nie. Možno ešte staršia generácia sa o niečo podobné pokúšala. Matne si spomíname, ako mama cez víkendy česala strapce na koberci… Ale dnes na to jednoducho nie je čas. A navyše, veľa mužov už vie, že upratovania alebo varenia sa môžu chopiť aj sami.

Dokonalá domáca žienka dávno nie je trendom. Pokiaľ však už máte svoju domácnosť, niekde v kútiku duše je aj tá „stepfordská panička“, ktorá túži mať všetko pekne upratané, ktorá chce počuť, ako ostatným to jedlo veľmi chutilo a ako sa deťom darí v škole. Ako to všetko zvládnuť?

Potrebujete šikovných pomocníkov!

Je veľký rozdiel, či periete v potoku alebo v automatickej práčke, nie? A to isté platí pre všetkých pomocníkov v domácnosti. Mali by Vám prácu uľahčovať, zjednodušovať, zefektívňovať, skracovať čas, ktorý pri nej strávite, a aspoň od niektorých neobľúbených úloh Vás odbremeniť. V ideálnom prípade nezaberú veľa miesta a nezruinujú Vašu peňaženku. Presne také produkty prináša Top Shop k Vám domov.

Je to už 20 rokov, odkedy značka Top Shop vstúpila na trh. Veľa sa od tej doby zmenilo, ale cieľ ostáva rovnaký – pokryť všetky potreby modernej gazdinky, ktorá chce mať čistú domácnosť, ale nezabiť celý deň upratovaním. Ktorá chce vytvoriť útulný domov plný funkčných a praktických vecí. Chce variť zdravé a chutné jedlá rýchlejšie a bez dlhého umývania riadu. A aby sme nezabudli, ktorá chce ostať krásna a oddýchnutá.

Možno si pamätáte fialový mop Rovus z TV reklamy. Pomohol mnohým ženám zjednodušiť jednu z najmenej obľúbených domácich prác. Mnohé z nich dokonca upratovanie a umývanie podlahy začalo baviť. Na Top Shop nájdete množstvo podobných výrobkov: parné mopy, bezdrôtové žehličky, sušiaky, ohrievače, kuchynský riad a doplnky do domácnosti a kuchyne, vďaka ktorým sa nebudete na domáce práce pozerať s nechuťou.

Vieme, že po ťažkej práci si treba dobre oddýchnuť, preto v sekcii zdravie a krása nájdete rôzne masážne prístroje, pomôcky podporujúce zdravie a rovnako aj produkty pre starostlivosť o telo.

Top Shop priniesol do Vašich domovov viac ako 1000 rôznych výrobkov a „zlepšovákov“, ktoré množstvu žien uľahčili prácu a spríjemnili nejeden deň.

Zdroj: PR článok

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …