utorok - 27. februára, 2024
, Na podujatie Dni mesta Turčianske Teplice osobne pozýva aj primátor Igor Hus

Na podujatie Dni mesta Turčianske Teplice osobne pozýva aj primátor Igor Hus

Už o pár dní, konkrétne od 10. júna do 12. júna, si pre Vás mesto Turčianske Teplice pripravilo každoročné podujatie Dni mesta Turčianske Teplice, ktoré sa budú konať v centre mesta pred Mestským úradom. O programe podujatia porozprával v utorkovom Elixíre Rádia Rebeca nášmu moderátorovi Milošovi Hrabovskému a poslucháčom primátor mesta Turčianske Teplice Igor Hus. 

Podujatie sa bude konať v priebehu troch dní, počas ktorých si prídu na svoje všetky generácie. Už piatok začína Teplický jarmok, ktorý potrvá do soboty. Prvý deň podujatia, piatok 10. júna, bude venovaný mladým. Na pódiu vystúpi Barbora Hazuchová, slovenská kapela Chiki Liki Tu-a alebo najznámejšia žilinská legendárna kapela AYA. Deň sa zakončí diskotékou. Sobotný deň, 11. jún, bude niesť skôr v komornejšom duchu. Tešiť sa môžete na hádam najväčšie mená toho dňa – Félixa Slováčka a Berca Balogha. Záverečný deň, nedeľa 12. júna, bude venovaný Dňu otcov a na pódiu vystúpia mažoretky na 15. ročníku Festivalu mažoretiek.

Samozrejme, že sú pre Tepličanov a návštevníkov mesta pripravené rôzne sprievodné akcie a stánky s občerstvením. Súťažiť sa bude napr. O pohár primátora mesta. Celým podujatím budú sprevádzať Kvetka Horváthová a Dodo Kuriľák – známi to moderátori z celoplošných médií. Viac Vám však o celom programe prezradí primátor mesta Turčianske Teplice Igor Hus.

, Na podujatie Dni mesta Turčianske Teplice osobne pozýva aj primátor Igor Hus

Foto: oficiálny plagát, turčiansketeplice.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *