štvrtok - 18. apríla, 2024
, O kulturistike a zdravom životnom štýle s Norbertom Zajacom

O kulturistike a zdravom životnom štýle s Norbertom Zajacom

V nedeľu, 5. júna, nás vo Víkende s Rebecou navštívil kulturista Norbert Zajac. Hlavnou témou rozhovoru bola kulturistika a zdravý životný štýl. 

Norbert Zajac porozprával našej moderátorke, Veronike Dubovcovej, a našim poslucháčom o svojich začiatkoch v oblasti kulturistiky. Prvotným hnacím motorom bola snaha o zapôsobenie u opačného pohlavia. Aké ženy sa Norbertovi Zajacovi páčia? Keďže sa rozhovor konal v nedeľu na obed, Veronika Dubovcová sa opýtala aj na stravovanie kulturistu, aby jeho svaly ostali také sú alebo ich forma bola ešte lepšia. Norbert Zajac nám porozprával ako vyzerá deň kulturistu pred súťažným obdobím. Kulturistike sa venuje 13 rokov. Mal aj nejaké prestávky? Dá sa jeho koníček finančne zvládnuť alebo potrebuje nejakého sponzora?

Druhá časť rozhovoru patrila aj radám, keďže Norbert Zajac je nielen kulturista ale aj osobný tréner. Čo je nutné urobiť predtým, ako chcú záujemcovia začať s cvičením alebo sa zdravo stravovať? Je potrebné mať k tomu nejakú odbornú pomoc trénera? Môžu ľudia na spevnenie postavy cvičiť aj doma? Zaujímala nás aj športová kariéra Norberta Zajaca a ako celá súťaž v kulturistike prebieha. Ako kulturista dovolenkuje? Venuje sa aj niečomu inému ako trénovaniu a kulturistike?

Norbert Zajac odpovedal aj na zvedavé otázky poslucháčov. Celý rozhovor si môžete vypočuť práve teraz v našom archíve.

Foto: Veronika Dubovcová

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *