sobota - 20. júla, 2024
PZP online, Oplatí sa uzatvárať PZP online?
Ilustračné foto: Pexels

Oplatí sa uzatvárať PZP online?

Porovnávače cien produktov majú na trhu svoje nezastupiteľné miesto. Vďaka nim v priebehu niekoľkých sekúnd nájdete obchod, kde hľadaný produkt kúpite najlacnejšie. Dobrou správou je, že na porovnanie cien sa nemusíte spoliehať len vtedy, keď nakupujete elektroniku alebo oblečenie, ale aj pri rôznych službách. Teraz je reč o povinnom zmluvnom poistení, pretože aj ceny PZP si môžete ľahko a rýchlo porovnať a potom výhodne uzatvoriť online.

Na čom pri PZP záleží?

Po zadaní údajov do kalkulačky pre výpočet cien zákonného poistenia sa vám za pár sekúnd vygeneruje prehľad všetkých ponúk pre vaše auto. Jednotlivé ponuky sú zoradené podľa ceny, takže ľahko nájdete to najlacnejšie PZP. Okrem toho pri každej poistke vidíte aj aké pripoistenia zahŕňa a všetky ostatné potrebné informácie. Vo všeobecnosti sa neodporúča vyberať iba podľa ceny, ale je dobré všímať si aj podmienky jednotlivých ponúk, ako sú poistné limity, doplnkové poistenia, rozsah asistenčných služieb a pod.. Cenové rozdiely medzi jednotlivými ponukami môžu byť menšie než rozdiely v rozsahu poistného krytia. Preto sa pri výbere neponáhľajte a jednotlivé ponuky si preštudujte. Nemusíte sa však báť, že pri výbere povinného zmluvného poistenia takto presedíte celý deň. Vďaka online porovnaniu cien PZP nájdete všetky potrebné informácie na jednom mieste a ľahko a rýchlo si vyberiete najvýhodnejšiu ponuku.

Poistite sa online a ušetrite

Nové zákonné poistenie si uzatvoríte cez internet bez toho, aby ste museli chodiť priamo do poisťovne. S porovnávacou kalkulačkou od Netfinancie.sk zaručene nájdete výhodné a lacné PZP bez ohľadu na to, či si chcete poistiť rodinné auto, prívesný vozík alebo automobil luxusnej značky. Kompletne online si môžete uzatvoriť aj ďalšie typy poistení, ako sú cestovné poistenie, havarijné poistenie či poistenie nehnuteľnosti. Preto nestrácajte čas a poisťujte sa pohodlne a výhodne priamo z domu.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …