štvrtok - 13. júna, 2024
, Pár jednoduchých krokov, s ktorými budete nielen mladší

Pár jednoduchých krokov, s ktorými budete nielen mladší

Čas dovoleniek sa nezadržateľne blíži a viacerí z nás sa snažia so svojím telom konečne niečo urobiť. Mnohé z týchto zákrokov a procesov si ale nesmieme nechávať na poslednú chvíľu, pretože silné žiarenie slnečných lúčov nás môže niekedy aj nemilo prekvapiť a naopak ešte viac uškodiť. Aby sa to nestalo aj vám, je čas na dokonalú zmenu, ktorú si môže dovoliť naozaj každý. Stačí navštíviť Ryantclinic, odborné a profesionálne pracovisko, zamerané na problémy nielen estetickej medicíny.

Ku šťastiu vám stačí tak málo

Pár krokov do estetického centra, v ktorom vás konečne zbavia kožných výrastkov, zjemnia výrazné vrásky, vykonajú epiláciu, pomôžu s mykózou nechtov a podobnými problémami, ktoré by vám na dovolenke mohli vaše pohodlie a komfort do značnej miery narušiť.

Mali by ste sa rozhýbať

Mali by ste ale začať konať a problém riešiť, pretože počas leta vám v tomto smere skutočne dobrý dermatológ asi nebude chcieť moc takéto zákroky urobiť. Mohlo by to vašej pokožke naopak uškodiť.

Nakoniec sa v lete určite budete aj viac potiť, pretože teplota ovzdušia býva už aj v našich podmienkach značne vysoká, aby vám vykonaný zákrok nebránil v plánovanej návšteve veľkého sprchového kúta, mali by ste naozaj čas týchto procedúr zvážiť vopred.

Krása ale nie je všetko

Tento životne dôležitý fakt si ale dnes uvedomuje len veľmi málo ľudí a k svojmu životu pristupuje viac menej povrchne. Nesnažte sa k nim za každú cenu pridať aj vy. Skutočný pôvab a elegancia, ktorou nakoniec zabodujete aj na zoznamke, sa vytvára v priebehu rokov a skúsenosťami. Osobným šarmom, charakterovými vlastnosťami, pokojom duše a rozvahy. Tieto veci z vás urobia osobnosť so svojím statusom, podľa ktorého vás v priebehu času budú hodnotiť aj druhí.

Nič sa nestane, ak si k tomu dopomôžete nápravou problematickej pokožky, odstránením znamienka a spomínaných vrások. Nemalo by to ale byť ale príliš násilné a umelé.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *