nedeľa - 19. mája, 2024
, Pochytá ich všetkých?! 70-ročný deduško loví pokémonov netradičným spôsobom

Pochytá ich všetkých?! 70-ročný deduško loví pokémonov netradičným spôsobom

Dôchodca z Taiwanu už raz zaplnil novinové titulky, keď si pripevnil 9 chytrých telefónov k svojmu bicyklu, aby mohol v hre Pokemon GO! chytať Pokémonov, čo možno najefektívnejšie. No teraz svoj entuziazmus pre mobilnú hru posunul do úplne iného levelu, keď na svoj bicykel povešal až 64 smartfónov.

Chen Sanyuan z Tchaj-pej /hlavné mesto Taiwanu/ sa stal internetovou senzáciou už v roku 2018, keď sa jeho fotografie stali virálnymi.  70-ročného deduška, ktorý sa premáva na bicykli s tuctom smartfónov pripevnených k riadidlám človek len tak zvyčajne nevidí. Keď sa jeho príbeh dostal až na hlavnú stránku Reddit-u (diskusná sociálna sieť), Chen bol oslovený herným portálom EXP.GG, kde vysvetlil, že si zmajstroval toto bizarné vylepšenie bicykla, aby mohol efektívne obsluhovať viacero Pokemon GO účtov. Dôchodca sa do hry zamiloval po tom, čo mu ju predstavil jeho vnuk a odvtedy sa od nej jednoducho nedokáže odtrhnúť.

Ako čas plynul, Chen postupne do hry vkladal viac času a peňazí, a tak rástol aj počet telefónov na jeho bicykli. Najprv ich mal 9, no akonáhle sa jeho príbeh stal celosvetovo virálnym, inšpirovalo ho to k tomu, aby sa svojej vášni oddal naplno a nakúpil ich ešte viac.

, Pochytá ich všetkých?! 70-ročný deduško loví pokémonov netradičným spôsobom

Fotky s Chenom brázdia vody internetu už dva roky, no nedávno si opäť začal získavať väčšiu pozornosť. A to vďaka masívnemu prírastku smartfónov do jeho zbierky. Taiwanská televízia TVBS informovala, že bicykel tohto fanúšika Pokemonov drží aktuálne pokope až 64 chytrých telefónov. Z nich väčšina je darom od najnovšieho sponzora – spoločnosti ASUS.

Pri pohľade na prednú časť starčekovho bicykla nastáva otázka, ako sa vôbec zorientuje v premávke. V jeho zornom poli sú desiatky smartphonov, a aby toho nebolo málo, počas bicyklovania chytá pokémonov. Napriek tomu, že sa ošiaľ okolo Pokemon GO už skončil, Chen Sanyuan je mobilnej hre s rozšírenou realitou oddaný rovnako ako v roku 2018. A súdiac podľa jeho najnovšieho hardwerového upgradu možno konštatovať, že jeho vášeň pre hru len a len rastie. Mimochodom, ak by vás toho náhodou zaujímalo, Chenov bicykel aktuálne váži 22,5 kg, čo je viac ako dvojnásobok jeho pôvodnej váhy – 10 kg.

Zdroj: Mashup.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …