piatok - 2. decembra, 2022
, Robert Roth: Je dobré si občas zaziapať, pokiaľ to má umeleckú hodnotu

Robert Roth: Je dobré si občas zaziapať, pokiaľ to má umeleckú hodnotu

Počas divadelného festivalu Dotyky a spojenia v Martine sa v meste mihá veľa tvárí, ktoré poznáme predovšetkým z divadelných dosiek, televíznych obrazoviek či koncertných pódií.

Jednou z nich je aj herec, hudobník Robert Roth. V rámci podujatia predviedol s Vladislavom Šarišským v spoločnom projekte Laureati Patienti aj spojenie hudby a slova – soirée The Best Off, a taktiež ho možno vidieť v divadelnom predstavení Túžba po nepriateľovi.

V rámci festivalu vystúpil v Martine už viackrát, no k mestu ho viažu aj osobné väzby. Ako Roth uviedol, diváci možno čakajú, že s dlhoročnou hereckou praxou vykročí na divadelné dosky bez trémy, našim poslucháčom však prezradil, že s trémou bojuje pred každým vystúpením. Ako s ňou bojuje? „Musím tam vyliezť a povedať prvú vetu,“ dodal Roth. Viac o tom, ako vyhodnotil divadelnú sezónu, na ktoré postavy rád spomína a či má nejakú vysnívanú postavu, si môžete vypočuť tu:

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Erika Jurinová, Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Vedeli ste, že Žilinský Samosprávny Kraj je spomedzi ostatných krajov najväčším prevádzkovateľom regionálnych nemocníc? Ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *