pondelok - 8. augusta, 2022
, „Slnečný“ Ďuri Hnilica v Miklovici: Múza prichádza v láskovom ošiali

„Slnečný“ Ďuri Hnilica v Miklovici: Múza prichádza v láskovom ošiali

Miklovica je po dlhšej prestávke späť, Robo Mikla naštartovaný a v štúdiu opäť  veselá atmosféra. Tentokrát s Jurajom Hnilicom, martinským hudobníkom, spevákom a textárom.

Juraj spolupracoval na viacerých hudobných  projektoch, zaspomínal si aj na polohy, v ktorých ho možno niektorí nepoznajú ako napríklad skate-punkovú éru v kapele Bačova fujara,  ale taktiež na začiatky sólovej dráhy. V nej mu pomohla aj účasť v talentovej show, kde sa prebojoval až do finálových kôl.

Juraj prezradil viac aj zo svojho súkromia, napríklad, kedy zistil, že bez svojej partnerky Lucky nemôže žiť, o svojej prítomnosti pri pôrodoch ich dvoch dcérok, ale aj to, kedy treba dať pod vankúš sekeru:) Úspešný martinský pesničkár dostal ponuku  robiť aj hip hop a elektronickú hudbu. Ako si vyberá spoluprácu s ďalšími hudobníkmi a reaguje na rôzne výzvy?

Juraj Hnilica vydal doposiaľ jeden album Dovoľte mi predstaviť sa vám.. Juraj sa však predstavil v tom najlepšom svetle, preto už sa dalo čakať len pokračovanie jeho hudobnej cesty. Ako sám uviedol, chce sa odokryť inak ako doteraz, čoho sa zrejme dočkáme v pripravovanom albume s názvom Slnečný, ktorý chystá vydať v novembri. Viac o Ďuriho súkromí, o tom, ako nasledoval znamenia a o jeho hudobných plánoch si vypočujete v dvojhodinovke Miklovice v našom archíve:

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

zdravotníctvo, Okrem dopravy nás najviac trápi zdravotníctvo. Ako Žilinský kraj čelí výzvam z tejto oblasti?

Okrem dopravy nás najviac trápi zdravotníctvo. Ako Žilinský kraj čelí výzvam z tejto oblasti?

Zdravotníctvo a doprava sú dve oblasti, ktoré najviac trápia občanov našej krajiny. Podobne je to …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *