nedeľa - 4. decembra, 2022
, „Slnečný“ Ďuri Hnilica v Miklovici: Múza prichádza v láskovom ošiali

„Slnečný“ Ďuri Hnilica v Miklovici: Múza prichádza v láskovom ošiali

Miklovica je po dlhšej prestávke späť, Robo Mikla naštartovaný a v štúdiu opäť  veselá atmosféra. Tentokrát s Jurajom Hnilicom, martinským hudobníkom, spevákom a textárom.

Juraj spolupracoval na viacerých hudobných  projektoch, zaspomínal si aj na polohy, v ktorých ho možno niektorí nepoznajú ako napríklad skate-punkovú éru v kapele Bačova fujara,  ale taktiež na začiatky sólovej dráhy. V nej mu pomohla aj účasť v talentovej show, kde sa prebojoval až do finálových kôl.

Juraj prezradil viac aj zo svojho súkromia, napríklad, kedy zistil, že bez svojej partnerky Lucky nemôže žiť, o svojej prítomnosti pri pôrodoch ich dvoch dcérok, ale aj to, kedy treba dať pod vankúš sekeru:) Úspešný martinský pesničkár dostal ponuku  robiť aj hip hop a elektronickú hudbu. Ako si vyberá spoluprácu s ďalšími hudobníkmi a reaguje na rôzne výzvy?

Juraj Hnilica vydal doposiaľ jeden album Dovoľte mi predstaviť sa vám.. Juraj sa však predstavil v tom najlepšom svetle, preto už sa dalo čakať len pokračovanie jeho hudobnej cesty. Ako sám uviedol, chce sa odokryť inak ako doteraz, čoho sa zrejme dočkáme v pripravovanom albume s názvom Slnečný, ktorý chystá vydať v novembri. Viac o Ďuriho súkromí, o tom, ako nasledoval znamenia a o jeho hudobných plánoch si vypočujete v dvojhodinovke Miklovice v našom archíve:

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

ŽSK, Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Čo všetko za udialo v doprave v Žilinskom kraji za posledných 5 rokov? Nebola to …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *