streda - 22. marca, 2023
Issoria Electra, Tajomná orientálna vôňa, pri ktorej omladnete. Zamilujte sa do ISSORIA Electra
Foto: parfemplus.sk

Tajomná orientálna vôňa, pri ktorej omladnete. Zamilujte sa do ISSORIA Electra

Orientálne vône v sebe ukrývajú určité tajomno, zmyselnosť, ale aj závan exotiky východných krajín. Tento typ vôní často obsahuje tóny cédrového dreva, živice, ambru, jantárové drevo, jazmín, nájdete v nich aj šafran, vanilku a klinčeky. Hrejivé korenisté dámske vône priťahujú najmä sebavedomé a vášnivé ženy. Jedinečným parfumom medzi nimi je ISSORIA Electra. Tento parfum patrí medzi unisex vône, ktoré zaiste oslova aj nejedného muža.

Zoznámte sa s vôňou Issoria Electra

ISSORIA Electra je jedinečné majstrovské dielo, ktorého základ tvoria céder a jedľová živica. Srdce obsahuje tóny ambry a jantárového dreva, hlavu tvoria jazmín a šafran.

Dámske parfémy s orientálno-drevitým charakterom najviac oceníte v chladnom počasí, kedy vás zahalia do vonného a zároveň horúceho objatia. Výnimkou nie je ani parfum Electra od značky ISSORIA. Táto jedinečná vôňa očarí nielen vás, ale i vaše okolie hneď, ako sa rozplynie po miestnosti. Je ako stvorená pre ženy, ktoré vyžarujú zmyselnosť, tajomno, oheň, vášeň a sršia sebavedomím. Keďže ide o unisex parfum, používať ho môžu aj muži. Electra zvýrazní a podporí vaše sebavedomie a nespútanú energiu, ktorá sa vo vás ukrýva.

Parfumy ISSORIA majú originálne, elegantné flakóny a farebný uzáver, ktoré sú vytvorené v dizajne v súlade s charakterom samotnej vône. V prípade vône Electra je červený. Práve červená farba totiž najlepšie vyjadruje vášnivý a zmyselný charakter tohto unisex parfumu.

Issoria Electra, Tajomná orientálna vôňa, pri ktorej omladnete. Zamilujte sa do ISSORIA Electra
Foto: parfemplus.sk

Orientálne vône na každý deň

Dámske parfémy prinášajú dokonalé vône, ktoré s vami dokážu prirodzene splynúť, pričom si zachovávajú svoju jedinečnosť. Korenisté dámske vône patria často medzi ťažké parfumy, vhodné skôr na príležitostné používanie a výnimočné udalosti. Electra sa však radí medzi ľahšie parfumy, je preto ideálna aj na bežný deň v práci, v škole a môžete si ju dopriať aj vo voľnom čase s priateľmi či na špeciálne príležitosti.

ISSORIA Electra vás bude sprevádzať po celý deň, najmä ak ju aplikujete na tie správne miesta, ktoré predstavujú pulzné body na zápästí, krku a v oblasti za uchom. Keďže sú pulzné body teplejšie, vôňa sa krásne rozvinie a bude ju cítiť dlhší čas. Trošku parfumu môžete streknúť aj do vlasov a na dekolt.

Unisex vôňa pre každého

Vášeň, energia, zmyselnosť a nádych mystiky nie sú iba čisto ženskou výsadou. Práve preto je Electra unisex parfum, ktorý je vhodný pre všetkých. Umožní vám tak používať rovnaký parfum s vaším partnerom. Na každom z vás však splynie unikátnym spôsobom s prirodzeným pachom jeho pokožky. Orientálne tóny parfumu na vás aj vašom partnerovi vytvoria originálnu a osobitú vôňu, ktorá bude charakterizovať len vás.

Parfum ISSORIA Electra je ideálny najmä pre ženy a mužov v mladom a strednom veku, ale jeho drevitá a svieža vôňa dokáže očariť každého. Nositeľný je počas sychravej jesene, kedy vás príjemne zahreje, ale prevedie vás aj jarou a horúcim letom.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

zimné topánky, Môžu teplé zimné topánky vyzerať krásne a žensky?

Môžu teplé zimné topánky vyzerať krásne a žensky?

Zima je hneď za rohom a so snehom na obzore je sezóna zimných topánok v …