nedeľa - 19. mája, 2024
Issoria Electra, Tajomná orientálna vôňa, pri ktorej omladnete. Zamilujte sa do ISSORIA Electra
Foto: parfemplus.sk

Tajomná orientálna vôňa, pri ktorej omladnete. Zamilujte sa do ISSORIA Electra

Orientálne vône v sebe ukrývajú určité tajomno, zmyselnosť, ale aj závan exotiky východných krajín. Tento typ vôní často obsahuje tóny cédrového dreva, živice, ambru, jantárové drevo, jazmín, nájdete v nich aj šafran, vanilku a klinčeky. Hrejivé korenisté dámske vône priťahujú najmä sebavedomé a vášnivé ženy. Jedinečným parfumom medzi nimi je ISSORIA Electra. Tento parfum patrí medzi unisex vône, ktoré zaiste oslova aj nejedného muža.

Zoznámte sa s vôňou Issoria Electra

ISSORIA Electra je jedinečné majstrovské dielo, ktorého základ tvoria céder a jedľová živica. Srdce obsahuje tóny ambry a jantárového dreva, hlavu tvoria jazmín a šafran.

Dámske parfémy s orientálno-drevitým charakterom najviac oceníte v chladnom počasí, kedy vás zahalia do vonného a zároveň horúceho objatia. Výnimkou nie je ani parfum Electra od značky ISSORIA. Táto jedinečná vôňa očarí nielen vás, ale i vaše okolie hneď, ako sa rozplynie po miestnosti. Je ako stvorená pre ženy, ktoré vyžarujú zmyselnosť, tajomno, oheň, vášeň a sršia sebavedomím. Keďže ide o unisex parfum, používať ho môžu aj muži. Electra zvýrazní a podporí vaše sebavedomie a nespútanú energiu, ktorá sa vo vás ukrýva.

Parfumy ISSORIA majú originálne, elegantné flakóny a farebný uzáver, ktoré sú vytvorené v dizajne v súlade s charakterom samotnej vône. V prípade vône Electra je červený. Práve červená farba totiž najlepšie vyjadruje vášnivý a zmyselný charakter tohto unisex parfumu.

Issoria Electra, Tajomná orientálna vôňa, pri ktorej omladnete. Zamilujte sa do ISSORIA Electra
Foto: parfemplus.sk

Orientálne vône na každý deň

Dámske parfémy prinášajú dokonalé vône, ktoré s vami dokážu prirodzene splynúť, pričom si zachovávajú svoju jedinečnosť. Korenisté dámske vône patria často medzi ťažké parfumy, vhodné skôr na príležitostné používanie a výnimočné udalosti. Electra sa však radí medzi ľahšie parfumy, je preto ideálna aj na bežný deň v práci, v škole a môžete si ju dopriať aj vo voľnom čase s priateľmi či na špeciálne príležitosti.

ISSORIA Electra vás bude sprevádzať po celý deň, najmä ak ju aplikujete na tie správne miesta, ktoré predstavujú pulzné body na zápästí, krku a v oblasti za uchom. Keďže sú pulzné body teplejšie, vôňa sa krásne rozvinie a bude ju cítiť dlhší čas. Trošku parfumu môžete streknúť aj do vlasov a na dekolt.

Unisex vôňa pre každého

Vášeň, energia, zmyselnosť a nádych mystiky nie sú iba čisto ženskou výsadou. Práve preto je Electra unisex parfum, ktorý je vhodný pre všetkých. Umožní vám tak používať rovnaký parfum s vaším partnerom. Na každom z vás však splynie unikátnym spôsobom s prirodzeným pachom jeho pokožky. Orientálne tóny parfumu na vás aj vašom partnerovi vytvoria originálnu a osobitú vôňu, ktorá bude charakterizovať len vás.

Parfum ISSORIA Electra je ideálny najmä pre ženy a mužov v mladom a strednom veku, ale jeho drevitá a svieža vôňa dokáže očariť každého. Nositeľný je počas sychravej jesene, kedy vás príjemne zahreje, ale prevedie vás aj jarou a horúcim letom.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …