piatok - 19. apríla, 2024
zelená kabelka, Trend 2024: Tieto farby kabeliek budú tento rok najobľúbenejšie!

Trend 2024: Tieto farby kabeliek budú tento rok najobľúbenejšie!

Pastelový rok 2024

Svetu pastelových farieb vládne jednoznačne nádherná púdrová modrá. Jemná, pokojná a veľmi sofistikovaná, pripomínajúca farbu jasnej oblohy prinesie do vášho outfitu pocit pokoja a pohody. Kabelku v tejto farbe môžete kombinovať so zvyškom oblečenia v neutrálnych farbách alebo, ak chcete vytvoriť hravý a živý letný outfit,  zlaďte ju aj s ďalšími pastelovými odtieňmi, napríklad s pastelovou ružovou. Táto veľmi elegantná a ženská farba dodá vášmu výslednému outfitu romantický dievčenský nádych.

zelená kabelka, Trend 2024: Tieto farby kabeliek budú tento rok najobľúbenejšie!

Počas tejto sezóny nebude krokom vedľa ani zelená kabelka v mätovom odtieni či v krásnej a žiarivej pastelovej žltej. Kabelky v týchto odtieňoch zaručene oživia každý váš outfit. Rovnako je to aj so sladučkou a veľmi hravou broskyňovou farbou, ktorá snáď nikdy nevyjde z módy – minimálne nie v roku 2024, kedy sa stala jednou z najobľúbenejších pastelových farieb tejto sezóny. Svoju vysnívanú kabelku môžete nájsť, napríklad, na webovej stránke internetového obchodu CCC alebo v ich kamenných predajniach, kde ponúkajú veľké množstvo krásnych kabeliek a iného kvalitného sortimentu.

Zemité prírodné odtiene

Ďalším horúcim trendom vo farbách kabeliek pre rok 2024 sú prírodné zemité odtiene. Styling kabeliek v týchto farebných odtieňoch je, vďaka ich nadčasovosti a všestrannosti, hračka – na rozdiel od odvážnych, výrazných odtieňov, ktoré v niektorých prípadoch môžu pôsobiť mierne chaoticky v kombinácii s inými výraznými časťami outfitu, kabelky v zemitých tónoch farieb spoľahlivo doplnia akýkoľvek look.

zelená kabelka, Trend 2024: Tieto farby kabeliek budú tento rok najobľúbenejšie!

Nadčasová hnedá kabelka dodáva každému outfitu nádych luxusu a elegancie. Či už v hladkej koži alebo veľmi obľúbenom semišovom vyhotovení, tento klasický odtieň sa krásne hodí ako k bežnému každodennému outfitu, tak aj k formálnemu oblečeniu na špeciálnu príležitosť.

Priznajte sa, ktorá z vás doposiaľ ešte nepodľahla trendu nádhernej olivovej farby? Vďaka svojej univerzálnosti sa krásne hodí k neutrálnym farbám, ako je béžová, hnedá či čierna, ako aj k odvážnejším odtieňom, ako je horčicová žltá a tehlová oranžová.

Metalické ikonické

Pre tie, ktoré sa neboja vyniknúť a experimentovať je rok 2024 ako stvorený! Rozžiarte svoj outfit a dodajte mu nádych luxusu vďaka metalickým prevedeniam na vašich kabelkách. Tie majú totiž geniálnu schopnosť vytvoriť aj z toho najnudnejšieho outfitu výnimočný. Na výber máte veľa možností – klasické zlaté či strieborné, netradičnejšie bronzové či odvážne metalické zelené alebo modré.

Na záver nám ostáva už iba zhodnotiť, že farebný trend sveta kabeliek pre rok 2024 je ako o odvážnych farbách kabeliek, tak aj o držaní sa klasických neutrálnych odtieňov. Či už ste fanúšičkou živých žiarivých farieb, neprehliadnuteľných metalických prevedení, rozprávkových pastelových farieb alebo uprednostňujete minimalizmus vo forme neutrálnych odtieňov – v roku 2024 ostane štýlová a trendy každá jedna z vás!

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Ako sa zbaviť kašľa, Ako sa zbaviť kašľa domácimi prostriedkami

Ako sa zbaviť kašľa domácimi prostriedkami

S príchodom zimy a poklesom teplôt sa vzduch stáva chladnejším a objavujú sa väčšie hrozby …