sobota - 2. decembra, 2023
tyčový vysávač, Tyčový vysávač, ktorý vám urobí najlepšiu službu
foto: Jenson / Shutterstock.com

Tyčový vysávač, ktorý vám urobí najlepšiu službu

Uľahčiť prácu v domácnosti nám dnes pomáhajú najrôznejší pomocníci. Za umývačku riadu by mali udeliť vynálezcom Nobelovu cenu a bezpochyby by našlo niekoľko ďalších vychytávok, ktoré by  zaslúžili podobný prejav vďaky. Jedným z nich je aj tyčový vysávač. Ak sa ocitol aj vo vašom hľadáčiku, poradíme vám ako vybrať ten najlepší.

Skladný pomocník pre okamžitý zásah

Výhody tyčových vysávačov sú nesporné. Okrem toho, že ich máte vždy po ruke, nezaberú takmer žiadne miesto. Dizajn majú často tak sofistikovaný a prepracovaný, že nepokazia imidž žiadnej modernej kuchyni. Čo sa týka dostupnosti, zoženiete ich takmer všade, a to online i v kamenných predajniach. Využiť môžete napríklad Okay zľavový kupón, ktorý vám zaistí atraktívnejšiu cenu.

Zvučné značky sa osvedčili

V testoch, ktoré porovnávali výkony jednotlivých produktov dostupných na našom trhu uspeli prístroje vyrobené firmami Rowenta, Dyson, či Electrolux. Najväčšie rozdiely testy zaznamenali vo výkone a výdrži batérie. Tou oslnila jednoznačne Rowenta, keď konkurentov niekoľkonásobne prekonala. Jeho cena sa pohybuje okolo 400 eur. Je však možné, že na www.zlavove.sk natrafíte na kód, vďaka ktorému si vysávač budete môcť kúpiť výhodnejšie. Ak hľadáte vysávač s cenou do 300 eur, sústreďte svoju pozornosť na značky Electrolux a Xiaomi. Títo výrobcovia skĺbili vo svojich produktoch veľmi dobrý výkon a priaznivú cenu.

Stanovte si preferencie

Než sa pustíte do výberu tyčového vysávača ujasnite si, aké plochy s ním plánujete vysávať. Či vo vašej domácnosti prevládajú koberce, alebo dlažba, či máte domáceho miláčika púšťajúceho chlpy, alebo deti, ktoré za sebou radi zanechávajú spúšť. Vybavenie bytu či domu je pre stanovenie optimálneho pomocníka kľúčové, pretože univerzálny a všestranný prístroj v ponuke nenájdete. Pri kúpe tyčového vysávača je ďalším dôležitým parametrom taktiež hlučnosť.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

nočné videnie, Termovízia alebo nočné videnie: Kde, ako a ktorá optika vám lepšie pomôže?

Termovízia alebo nočné videnie: Kde, ako a ktorá optika vám lepšie pomôže?

Pri výbere správnej technológie pre pozorovanie v noci alebo v nízkych svetelných podmienkach je dôležité …