streda - 24. apríla, 2024
, Ubytovanie v Nízkych Tatrách: Dobrý dôvod na bezpečnú a krásnu dovolenku v zime
Zdroj obrázka: Anna Lurye/Shutterstock.com

Ubytovanie v Nízkych Tatrách: Dobrý dôvod na bezpečnú a krásnu dovolenku v zime

Tento rok sme si moc čerstvého vzduchu na dovolenke pri mori asi neužili. Alternatívou bola záhrada alebo terasa v blízkosti domu, ktorá však nikdy nebude tou pravou oázou pokoja, na ktorej zabudnete na problémy. Pre úspech je nutná zmena prostredia, spojená s príjemnou zábavou a krásnym prostredím. My sme pre vás niečo veľmi podobné našli. Krásne ubytovanie v Nízkych Tatrách, ktoré si zamilujete.

Dovolenka v horách v lete alebo zime má svoje neopakovateľné čaro a ponúka veľa možností na zábavu aj relax. Tak si okrem negatívneho testu zaobstarajte aj pevné gumové vaničky do kufra auta a poďte sa o tom spolu s nami presvedčiť a urobiť si plány na najbližšiu možnú dovolenku.

Ušetríte čas aj peniaze

Vybrať si miesto na krásnu dovolenku a naplánovať si výlet (najmä rodinný) je dnes veľká výzva. My sme ale pripravení ušetriť nielen vaše peniaze, ale aj čas, pretože presne vieme, kde je najlepšie stráviť príjemnú dovolenku. V prostredí krásnych hôr a obľúbenom hoteli v Jasnej sa o tom veľmi rýchlo presvedčíte.

Je tu krásne a bezpečne

Nikde inde ako v prírode nenačerpáte toľko energie a sily. A nie sú to len do zelena sfarbené koruny stromov, ale aj scenéria okolitých vrchov a štítov. Výhodou je aj príjemná koncentrácia záporne nabitých iónov, ktoré vám zdvihnú náladu.

Množstvo turistických chodníkov, príležitostí na túru alebo skvelú zábavu v blízkosti krásnych apartmánov v Jasnej. Stačí si prenajať vlastnú vilu, kde sa vyhnete kontaktu s inými cudzími ľuďmi a prípadnému ohrozeniu zdravia.

Najdôležitejšie ale je, že na svahoch máte tie najlepšie podmienky na lyžovanie a príležitosť užiť si sneh, ktorého sa asi tento rok v nížinách nedočkáme. Nezabudnite ani na chutné jedlo a možnosť využiť relax v podobe zaujímavých procedúr.

Sama príroda vám však na zotavenie celého tela poskytne tie najlepšie podmienky, tak si všetko dopredu naplánujte a vydajte sa za zaujímavou a bezpečnou dovolenkou aj v zime.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

záhradné ploty, Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Stavba oplotenia sa neustále vyvíja a prichádza s novými trendmi a inováciami. S narastajúcim dôrazom …