nedeľa - 4. decembra, 2022
, V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku

V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku

Už túto sobotu, 29. marca, sa Ružomberok stane centrom spoločenského tanca na Slovensku a to v rámci 1. kola Slovenského pohára a Pohára primátora mesta Ružomberok v tanečnom športe. Najlepší tanečníci zo Slovenska, Ukrajiny, Maďarska a Českej republiky v štandardných a latinskoamerických tancoch zaplnia Športovú halu Koniareň v Ružomberku, aby zabojovali o najlepšie umiestnenie. Tejto téme sme sa preto venovali v stredu, 26. marca, kedy nás v štúdiu navštívil nielen usporiadateľ súťaže, Róbert Szolnoki, ale aj dvaja malí súťažiaci. Zostrihaný rozhovor vám prinášame prostredníctvom nášho archívu, ktorým vás bude sprevádzať moderátorka, Eva Lacová.

[audio:https://rebeca.sk/audio/27_03_2014_1_kolo_slovenskeho_pohara_v_rk.mp3|titles= V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku 26.03.2014]

V rámci rozhovoru sme vyhlásili aj súťaž o dva voľné lístky na 1. kolo Slovenského pohára a Pohára primátora mesta Ružomberok v tanečnom športe. Poslucháčke Ivete, ktorá si prišla lístky do nášho rádia osobne vyzdvihnúť, srdečne gratulujeme.

, V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

ŽSK, Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Čo všetko za udialo v doprave v Žilinskom kraji za posledných 5 rokov? Nebola to …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *