streda - 24. apríla, 2024
, V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku

V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku

Už túto sobotu, 29. marca, sa Ružomberok stane centrom spoločenského tanca na Slovensku a to v rámci 1. kola Slovenského pohára a Pohára primátora mesta Ružomberok v tanečnom športe. Najlepší tanečníci zo Slovenska, Ukrajiny, Maďarska a Českej republiky v štandardných a latinskoamerických tancoch zaplnia Športovú halu Koniareň v Ružomberku, aby zabojovali o najlepšie umiestnenie. Tejto téme sme sa preto venovali v stredu, 26. marca, kedy nás v štúdiu navštívil nielen usporiadateľ súťaže, Róbert Szolnoki, ale aj dvaja malí súťažiaci. Zostrihaný rozhovor vám prinášame prostredníctvom nášho archívu, ktorým vás bude sprevádzať moderátorka, Eva Lacová.

[audio:https://rebeca.sk/audio/27_03_2014_1_kolo_slovenskeho_pohara_v_rk.mp3|titles= V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku 26.03.2014]

V rámci rozhovoru sme vyhlásili aj súťaž o dva voľné lístky na 1. kolo Slovenského pohára a Pohára primátora mesta Ružomberok v tanečnom športe. Poslucháčke Ivete, ktorá si prišla lístky do nášho rádia osobne vyzdvihnúť, srdečne gratulujeme.

, V Rebece o tanečnom športe v Ružomberku

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *