sobota - 20. júla, 2024
, Vyhrajte pre triedu autobus na celodenný výlet

Vyhrajte pre triedu autobus na celodenný výlet

Žilinská župa vyhlásila novú súťaž selfie fotografií. „V jednom kuse v našom buse“ je názov súťaže, do ktorej sa môže zapojiť každý, kto chce pre žiakov akejkoľvek triedy na území Žilinského samosprávneho kraja vyhrať autobus na celodenný výlet.

Stačí vytvoriť selfie fotografiu tak, aby bolo zreteľné, že bola odfotená vo vnútri alebo pri autobuse spoločnosti SAD ARRIVA LIORBUS alebo SAD ŽILINA, ktorí sú zmluvnými prepravcami Žilinskej župy. Fotku potom súťažiaci pošlú najneskôr do 28. februára 2016 správou na Facebook stránku Žilinský samosprávny kraj a spolu s ostatnými sa budú uchádzať o čo najviac „lajkov“.

Podľa slov predsedu ŽSK Juraja Blanára je trend selfie fotografií výrazný najmä medzi mladými ľuďmi a práve žiaci sú tí, ktorí využívajú autobusovú dopravu každodenne. „Každoročne financujeme zľavy na cestovnom aj pre študentov a teraz majú možnosť získať na jeden deň celý autobus, ktorým môžu zadarmo vyraziť na exkurziu či koncoročný výlet, preto verím, že sa do súťaže zapoja a vybojujú hlavnú cenu pre svoju triedu,“ doplnil Blanár.

Víťaznou sa stane fotografia, ktorá sa bude hlasujúcim najviac páčiť, čiže získa najviac „lajkov“. Pre účasť v súťaži je okrem zaslania fotky potrebné pripojiť i kontaktné údaje a označiť tlačidlom „Páči sa mi to“ Facebook stránku Žilinský samosprávny kraj.

, Vyhrajte pre triedu autobus na celodenný výlet

Autor: Lenka Záteková/hovorkyňa ŽSK
Foto: Žilinský samosprávny kraj

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *