piatok - 12. augusta, 2022
, Zapojte sa do súťaže Štramanda & Modrofúz

Zapojte sa do súťaže Štramanda & Modrofúz

Mesto Žilina v spolupráci s občianskym združením MULICA vyhlásili cyklistickú súťaž „Štramanda & Modrofúz“. Cieľom súťaže je podpora cyklistiky v meste ako alternatívy automobilovej dopravy. Zároveň ide o predstavenie cyklistiky v zábavnom smere. Súťaží sa v dvoch kategóriách, a to najelegantnejšia cyklistka/cyklista a najvtipnejšia fotografia cyklistu/cyklistky.

Súťaž je určená pre všetkých priaznivcov cyklistiky, ktorí sa zároveň vyznajú v móde alebo majú zmysel pre humor. Kategória najelegantnejšia cyklistka/cyklista je pre súťažiacich, ktorí vzbudzujú pozornosť okolia, ale zároveň dokážu vyzerať na bicykli elegantne. V kategórii najvtipnejšia fotografia cyklistu/cyklistky, sa predstavia fotografie súťažiacich vo vtipnej situácii, ktorú sa im podarilo zachytiť.

Registrácia do súťaže trvá do 9. septembra. Záujemcovia sa môžu zapojiť vyplnením elektronickej prihlášky na sport.zilina.sk, ktorú pošlú so súťažnou fotografiou. Následne do 20. septembra budú súťažiaci zbierať hlasy pre svoje fotografie. Do hlasovania sa môže zapojiť každý a  výsledky budú priebežne uverejňované. Deň pred ukončením hlasovania sa priebežné výsledky skryjú v záujme zvýšenia napätia pred vyhodnotením súťaže.

Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční na Mariánskom námestí v Žiline dňa 22. septembra po skončení Jesennej cyklojazdy za účasti hudobnej skupiny Balkansambel.

Súťaž je súčasťou kampane Európskeho týždňa mobility 2015.

, Zapojte sa do súťaže Štramanda & Modrofúz

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Kreatívne nápady, ako využiť prázdne miesto na stene

Kreatívne nápady, ako využiť prázdne miesto na stene

Často sa stáva, že na výzdobu a dekorovanie exkluzívneho interiéru využijeme veľa energie, dobrých nápadov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *