pondelok - 16. mája, 2022
Klikni a pomôž ľubovoľnou čiastkou

Adam Ďurica predstavil novú skladbu, obal a tracklist albumu Mandolína

Slovenský spevák Adam Ďurica, preslávený hlavne hitmi ako Mandolína a Neľutujem, len pred pár hodinami zverejnil novú skladbu Všetko, ktorá je súčasťou dlho očakávaného albumu Mandolína. Ten vyjde už ďalší týždeň 19. júna. Skladba, ktorá má pomalý rytmus a romanticky ladený text obsahuje vo svojom „lyrics klipe“ fotografie, ktoré zachytávajú Adama pri práci v nahrávacom štúdiu.

Príbeh vzniku novej skladby Všetko, ktorá je spolu s Neľutujem, Mandolínou, Vílou a Láskou-Vedou už piatou ochutnávkou albumu Mandolína, je skutočne zaujímavý. Dokazuje, že medzi Adamom a textárom Vladom Krauszom vzniklo nevídané prepojenie a funguje medzi nimi priam na telepatickej úrovni.

Sám Adam priznáva, že zo skladateľského hľadiska vznikla táto novinka veľmi nevšedne. „Ešte nikdy v živote nestalo, že som mal vymyslenú hudbu bez textu a tá by sadla ako uliata na už hotový text.“ Podľa ďalších slov speváka tak vznikli obe zložky, ako text tak aj hudba, spontánne a nezávisle od seba, bez toho, aby jedna o druhej vedela.

Pieseň Všetko si fanúšikovia budú môcť vypočuť spolu s ďalšími novými skladbami na jesennom turné, počas ktorého Adam navštívi 10 slovenských miest od Košíc až po Bratislavu.

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Pink Floyd, Hey Hey Rise up. Skupina Pink floyd výdava skladbu po 28 rokoch novú skladbu

Hey Hey Rise up. Skupina Pink floyd výdava skladbu po 28 rokoch novú skladbu

Legendárna rocková kapela Pink Floyd vydala po dlhých 28 rokoch novú pieseň. Skladbou Hey Hey …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *