sobota - 22. júna, 2024

Adam Ďurica predstavil novú skladbu, obal a tracklist albumu Mandolína

Slovenský spevák Adam Ďurica, preslávený hlavne hitmi ako Mandolína a Neľutujem, len pred pár hodinami zverejnil novú skladbu Všetko, ktorá je súčasťou dlho očakávaného albumu Mandolína. Ten vyjde už ďalší týždeň 19. júna. Skladba, ktorá má pomalý rytmus a romanticky ladený text obsahuje vo svojom „lyrics klipe“ fotografie, ktoré zachytávajú Adama pri práci v nahrávacom štúdiu.

Príbeh vzniku novej skladby Všetko, ktorá je spolu s Neľutujem, Mandolínou, Vílou a Láskou-Vedou už piatou ochutnávkou albumu Mandolína, je skutočne zaujímavý. Dokazuje, že medzi Adamom a textárom Vladom Krauszom vzniklo nevídané prepojenie a funguje medzi nimi priam na telepatickej úrovni.

Sám Adam priznáva, že zo skladateľského hľadiska vznikla táto novinka veľmi nevšedne. „Ešte nikdy v živote nestalo, že som mal vymyslenú hudbu bez textu a tá by sadla ako uliata na už hotový text.“ Podľa ďalších slov speváka tak vznikli obe zložky, ako text tak aj hudba, spontánne a nezávisle od seba, bez toho, aby jedna o druhej vedela.

Pieseň Všetko si fanúšikovia budú môcť vypočuť spolu s ďalšími novými skladbami na jesennom turné, počas ktorého Adam navštívi 10 slovenských miest od Košíc až po Bratislavu.

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *